2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیکار کردی پس؟ الان بارداری؟

هیچی هفت هشت ماه این قرصای محرک کوفتی رو خوردم معدمو داغون کردم ی شب حالم بهم خورد رفتم دکتر گفت به خاطر قرصا داری زخم معده میگیری دوسه ماه قطع کردم داروهاموخدا خواست خودبخود باردار شدم!

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
خوش بحالت عزیزم

انشاءالله نصیب شماهم بشه منم دوسال طول کشید تا شد ....چندوقته اقدامی؟ 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2738
خوش بحالت عزیزم

اووووه استارتر چقدر عجولی رفتم تاپیک قبلت رو دیدم تازه 5ماهه اقدامی😁چقدر زود دارو رو شروع کردی برا من غیراز اونی که سقط کردم این دومی 20ماه طول کشید یکم صبور باش

زایمان کرد ؟ مشکلی بوجود نیومد ؟اخه منم دوس دارم واسه دوقلو بخورم

نه هنوز

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اره خیلی دلم میخواد.

خب هر کس تو اقدام باشه دوست داره زودتر باردار بشه اما تا استرس رو کنار نزاری دنیایی دارو بخوری بیفایدست...من تواین 20 ماه هرماه بعداز آمدن پری کلی گریه میکردم ی بار اینقدر جوش کردم تب کرده بودم اعصاب برام نمونده بود اما این دو ماه آخر به خودم میگفتم قبول کن تو بچه دار نمیشی😐 واقعا دو ماهه آخر فقط بیخیال بودم اون 18ماه خیلی هم خودم هم شوهرمو عذاب دادم