2733
2739
عنوان

لطفا صادقانه جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 116 پست
بنظرمنکه تاپیکت یه کم الکیه .طرف زیر مادرشو به زور پوشاک می‌کنه.اونوقت دختر پسر داره ازش متنفری پوشا ...

چرا فکر میکنی الکیع 😔

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
اه امن فکرکردم درباره استارترخودمون گفتین در اون صورت باید بزنی طرفوبکشی😆😆😆😆

راااااااااحت .تممماااااام  

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرمنکه تاپیکت یه کم الکیه .طرف زیر مادرشو به زور پوشاک می‌کنه.اونوقت دختر پسر داره ازش متنفری پوشا ...

دقیقن خواهر شوهرم همینجوره میگه من نمیکنم من دلم پاکه برای این کار من حرفم چیز دیگه ایی هست میگم دلمو چطور اروم کنم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2728
دوستمو دارم میبینم خالمو میبینم پوشاک کردن کم چیزی نیست اونا مادرشونو پوشاک می‌کنن کم اوردن.اونوقت ش ...

به خدا اصلا برام سخت نی اتفاقن یه حس خوبم میگیرم اما وقتی غذا میخوام تو دهانش این میاد تو ذهنم فوشهاش

چرا حالا آنقدر اصرار داری پوشاک کنی ؟؟!! شوهرت چی میگه ؟

اصرار ندارم وقتی کسی نیست پوشاکش کنه بذارم همینجوری بمونه گناه داره 

تو دیگه کی هستی!!!!

من وظیفه ای ندارم

وظیفه ی بچه هاشه

شوهرم میتونه اینکارارو براش انجام بده 

اگرم وقتشو نداره میتونه برای پدرش پرستار بگیره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2740
با شما زندگی می‌کنه خانومی ؟

نگاه کن ما تو خونشیم بخاطر این که کسی پیشش نبود ما پیشش هستیم