2737
2739

هر بار ک میذارم، جونم بالا میاد، من فقط اینطورم یا عادیه؟

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
من گذاشتم فقط یبویت شدید داشتم تهوع نداشتم 

من شدیدا تهوع میگیرم و بالا میارم، ب حال مرگ میفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شدیدا تهوع میگیرم و بالا میارم، ب حال مرگ میفتم

شاید هورمون بدنت خودش زیاده وقتی باز هورمون اصافی وارد بدنت میشه بهت فشار میاد...پروژسترون و استروژن زیاد از حد باسه تهوع میاد

الهم صل علی محمد و ال محمد
چیکار کنم😭😭😭😭

اگ لک یا هماتوم داری با دکترت مشورت کن امپولش بزن ببین به اونم حساسیت داری؟؟؟میتونی برا تهوع قرص دمیترون بخوری دکتر برام نوشت گهگاه میاد سراغم 

شاید هورمون بدنت خودش زیاده وقتی باز هورمون اصافی وارد بدنت میشه بهت فشار میاد...پروژسترون و استروژن ...

اخه دکترم روزی شش تا داده بود الان کردمش روزی دوتا، ولی کشش ندارم، از ی طرف نمیتونم نذارم ، میترسم بچم چیزیش بشه، از طرفی هم خیلی اذیت میشم

2738
اگ لک یا هماتوم داری با دکترت مشورت کن امپولش بزن ببین به اونم حساسیت داری؟؟؟میتونی برا تهوع قرص دمی ...

هماتوم دارم، دکترم اجازه ی مصرف دمیترونو نداد، گفت خطر داره واسه جنین

اخه دکترم روزی شش تا داده بود الان کردمش روزی دوتا، ولی کشش ندارم، از ی طرف نمیتونم نذارم ، میترسم ب ...

یا خدااااا روری ۶ تا اشتباه نمیکنی؟؟؟شیاف روزی ۱ اگ خونریزی زیااااد بشه ۲ تا نهایت