2737
2734
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433442 بازدید | 3417 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام دوستان صبحتون بخیر........

درنا جون شرمنده منظورم 5 فوریه بود.فستیوال تا 5 فوریه یا 15 بهمن هست.نگران نباش انقدر جنس فراوون تو همه ی مغازه ها هست که مطمئنم میتونی خریدهای خوبی داشته باشی
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
بله آوا جون زارا تو امارات مال شعبه داره.من از زارا برجمان وزارا امارات مال خرید کردم.تنوع لباس بچه تو زارا برجمان بیشتر بود .
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2740
ندا جون بزرگترها هم میتونن همراه بچه ها باشن ولی باید ورودی بدن.اول مطمئن شو که فعالیت های اونجا برای دخترت مناسب باشه.

اونجا مثلا بچه ها لباس آشپزی میپوشن و پیتزا درست میکنن.یا آتش نشان میشن یا کارهای پزشکی روی ماکت انجام میدن یا آرایشگری میکنن.کلا میتونن شغل ها رو تجربه کنن.
راستی من هتلم تو شیخ زائده.به نظرتون چه مرکز خریدایی برم که هم وقتم زیاد تلف نشه هم بتونم همه چی بخرم؟
لمسی پلازا کدوم طرفه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه آدرس لمسی و امارات مال رو بهم بدید.
دوبی مال که میدونم بهم نزدیکه.
میترا جان زارا برجمان کجاست؟
لطفا به من جواب بدید. از هتل ما که رز ریحانه توی خیابان شیخ زایده تا سیتی سنتر چقدر راهه چند دقیقه می شه؟
کرایه ماشینش زیاد می شه؟
مامان ارشان اسم هتلتون چیه؟
مینا جون من لیست رستوران های خوب رو صفحات قبل گذاشتم .اما راستش رو بخوای من خودمو زیاد گرفتار غذا نکردم بیشتر تو همون فود کرت های مراکز خرید غذا میخوردیم همبرگر مک دونالد مرغ های سوخاری کی اف سی وپیتزا های پا پا جونز خیلی خوبه.

البته اگه دلتون برای غذاهای ایرانی تنگ بشه سخت غذای ایرانی بتونین پیدا کنین مگر اینکه مسافت زیادی رو طی کنید برای پیدا کردن یه رستوران ایرانی خوب.
مامان ارشان جون اگه تو بانک های خصوصی حساب دارید هر چه زودتر برید وارز دولتی بگیرید از همون بانک های خصوصی که بهتر جوابگو هستن یه کمی معطلی وتو صف وایستادن داره اما کار آدمو راه میندازن به فرودگاه اکتفا نکن که هیچ اعتباری نیست به اونجا.....

اگه تو شیخ زائد هستین مراکز دبی مال و امارات مال بهتون نزدیکه لمسی و برجمان هم بر دبی هست اونم مسیرش بد نیست.امارات مال تو البرشا هست تقاطع شیخ زائد.
2706