2737
2739
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433380 بازدید | 3417 پست
شما لطف دارید به بنده هر سوالی یا کاری هم تو دبی بود در خدمتون هستم

اگه اطلاعات هتل هم خواستید با اون شماره تماس بگیرید تا راهنماییتون کنه برا اون تایم چون شلوغه و قیمتها هی در حال بالا رفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقای redlove واقعا" باید ازتون تشکر کنم که اینقدر صبور و با حوصله جواب دوستان رو میدید .
میشه همون جواب ایمیل که به نارسیس در صفحه 76 دادین واسه من هم بفرستین؟چون سوال من هم مثل نارسیس بود البته ما4نفریم.ممنون
narcis-tara@yahoo.com
2731
برا رفتن اونجا باید نفری که اقامت داشته باشه همراهتون باشه

در ضمن این محل مطمئنا برا کسانی که خرید عمده و تجار مناسبه و به نظر من خیلی بدرد دوستان نمیخوره اما اگه بخواید تشریف اوردین دوستان در خدمتون هستن و اگه خواستید میتونید تشریف ببرید

حتما تماس بگیرید و منم در جریان بزارید هر چند خودم پیگیر هستم از دفتر ایران
اقای ردلاو با تشکر از جوابتون .یعنی در مورد هتل لند مارک رقه خیالم راحت باشه یا سیتی سیزن بهتره؟ وایا درسته که این هتل تازه سازه؟ تور ابوضبی را چطوری باید رزرو کرد؟یه دیسکو خوب هم اگه امکانش هست بهم معرفی کنید.سافاری به نظر شما باتوجه به اینکه ما دوتا همراه میان سال داریم مناسبه یا نه؟
2740
سلام مادر رادین

اینکه که کدوم بهتره من بارها گفتم بسته به نظرات مختلف داره اما هتل لندمارک رقه هم هتل خوبی هست

تور ابوظبی و غیره رو هم همین الان میتونید با 09355116400 تماس بگیرید و باهاش برا اون تایم هماهنگ کنید

سافاری هم میاانسال هم خ0وش میگذره چون بخشی از سافاری ماشین هست و قسمتهای دیگه اون خیلی بیشتر خوش میگذره

وای من معذرت میخوام

باغ وحش دبی رو باید تیکتشو تهیه کنید از تور که بیان دنبالتون ماشین اگر خواستید میتونید با شماره ای که بالا گذاشتم هماهنگ کنید تا براتون انجام بدن

راجع به وسایل تست قندو پزشکی هم

هم داخله مالها این فروشگاهها وجود داره و هم داروخانه های ابن سینا که تو اکثر مالها هم نمایندگی داره

تو مرشد بازار هم قسمت لوازم پزشکی میتونید تهیه کنید
سلام اقای ردلاو من برای 20دی تا 20بهمن احتمالا میخوام تو این تایم برم دبی با همسرم وپسر 1سالم
میخواستم بپرسم این تایم شامل فستیوال هست ؟واینکه من دارم به همسرم اصرار میکنم که حتما با تور بریم ایا تور ها 7-8روزه هست یا نه چون اگه کمتر باشه اصلا صرف نمیکنه چون من بار اوله که میرم دبی وچون خودم جایی رو نمیدونم فکر میکنم اگه با تور باشه بهتره میخواستم نظر شمارو در این باره بپرسم اگه میشه راهنماییم کنید ممنوووون
je suis une femme heureuseeee
سلام الی خانم

بله اون تایم فستیوال هست اما خیلی شلوغه و حتما زودتر خیلی زود اقدام به رزرو کنید بعید میدونم تور 6-7 روزه باشه اما اگه خواستید میتونید با 09355116400 تماس بگیرید تا براتون هماهنگ کنن که هتل تو دبی بچه های دفتر دبی رزرو و ویزاتونو اقدام کنن
2706