2737
2739

همسایه همون منظورم واحد های آپارتمونه،،

خانوما قبلا تو یه آپارتمان شش واحدی بودم،،با همسایه ها یه کم جور شدم،،اونم در حد سلام علیک فقط،،دیگه اینقد میومدن دم خونه واسه وسایل ،،یا هی چپ و راست در میزدن خسته شدم،

یه بار حموم بودم دیدم هی یکی داره در میزنه،،به خیال خودم که همسرمه،،حوله رو پیچیدم به خودم اومدم بیرون دیدم واحد روبه رویی پیچ کوشتی میخواد ساعت یازده شب

حالا اومدیم یه آپارتمان پانزده واحدی تصمیم گرفتم با هیچ کدوم حتی سلام علیک هم نکنم،،

یه چندبار خانوم واحد پایینی رو دیدم سلام نکردم بهش چون اصلا نمیشناختم،،حالا احساس میکنم بهش برخورده،،،یه بار الکی گفت دخترت توب بازی میکنه ما اذیت میشیم،به ولله قسم دختر من حتی توپ کوچیک هم نداره

همون بهتر ک باهاشون نحرفی. دردسرش کمتره

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

دیشب هم جلوی داداشم رو که میخواسته بیاد خونه ما گرفته،،گفته بگو اینقد سرو صدا نکنن ما اذیت میشیم،،،حالا اون طبقه پایین

به ولله قسم اگه کوچکترین سروصدایی بوده باشه،،خیلی بهم زور داره،،،از اون زناس که به همه چی کار داره،""

خب بهت سلام نکردم که نکردم آخه چرا اینجوری میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما همسایه ها فقط سلام علیک داریم جز یکی اینقدر خودش میگیره فکر می‌کنه کیه مثلاً دور از جوون شما

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

سلام که جزو آداب معاشرته اگر هم رو میشناسین بی ادبیه سلام نکنه آدم

ولی دیگه فقط در حد سلام علیک رسمی نه صمیمیت و حال و احوال بیشتر

در مورد توپ هم خیلی جدی میگفتی حتما اشتباه شده و صدا از واحدای دیگه ست دختر من حتی یه دونه توپ هم نداره

شما اهل افراط و تفریط هستی مثل اینکه ! 

والا ما با همه همسایه ها سلام و احوال پرسی رو داریم تا حالا تو این همه سال یک بار هم نیومدن در خونه چیزی بخوان یا کاری داشته باشن به جز یکی دو مورد خاص 

شما باید سلام بدی خیلی زشته 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738
همون بهتر ک باهاشون نحرفی. دردسرش کمتره

خب باهاشون حرفی ندارم،،،یه واحد پایینی هست نمیدونم چرا دنبال شر میگرده زن گنده،،،

آخه من بعد دوماه دداشم اونده خونم چرا جلوش رو میگیری اینجوری میگی آخه زن گنده،چرا دروغ میگی

خوب میکنی.بجان خودم خوب کاری میکنی.پسر همسایه ی ما ۴سالشه.یعنی روانی به تمام معنا شدم از دستش.صب ساعت ۹درو میزنه.مثل بچه هم نمیکوبه انگار یه مرد گردن کلفت داره در میزنه،محکم و با لگد و پشت هم😑😑

پسرام بیدار میشن میرن حیاط دو دقیقه بعد میرم میبینم خودش رفته خونشون،دوباره بچه هامو میارم تو میبینم بازم درو میکوبه.مادر احمقش نمیگه بچه در مردمو نزن زشته،امروز ۴بار درو کوبیده.دیگه صبرم لبریز شد از پشت در داد زدم برو خونتون پسرم حمومه.بخدا دوماهه وضعم اینه کلافه شدم‌ دیگه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
خب باهاشون حرفی ندارم،،،یه واحد پایینی هست نمیدونم چرا دنبال شر میگرده زن گنده،،، آخه من بعد دوماه ...

همه جا ازین زنا سلیطه پیدا میشه اگه دیدی ادامه داد تو هم مثل خودش رفتار کن

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
خوب میکنی.بجان خودم خوب کاری میکنی.پسر همسایه ی ما ۴سالشه.یعنی روانی به تمام معنا شدم از دستش.صب ساع ...

صبحانه میدم به بچه هام یه لقمه هم میدم دست اون،تا واسه پسرام لقمه بگیرم میبینم اون لقمشو خورده و منتظر بعدیه.یبار شام سوپ داشتم واسه اونم ریختم،پسرای من نصفشو نخورده بودن دیدم اون میگه بازم میخوام.😭😭

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
سلام که جزو آداب معاشرته اگر هم رو میشناسین بی ادبیه سلام نکنه آدم ولی دیگه فقط در حد سلام علیک رسم ...

عزیزم من دوماهه اومدم تو اپارنمان،،فقط هم همون خانوم واحد پایینی رو میبینم ،هیچکس هم نمیشناسم،،

دیدم از اون زناس که به همه چی کار داره و هی دم خونه همسایه هاست،،منم سلام نکردم،،

البته خودم هم الان فکر میکنم اشتباه کردم که سلام نکردم،،،ولی وقتی میبینم چقد دروغگو و بی فرهنگ میگم کار خوبی کزدم،،

ولی آخه زن گنده ببین چقد دروغگو؟؟آخه سر یه سلام نکردن با من لج میکنه

2706