2737
2739
عنوان

امروز شوهرم خونه نیس کلا چجوری خوش بگذرونم

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 53 پست

نوشابه بخور با صدای بلند اروغ بزن😐خو دختر خوب مگه حتما باید کاری بکنی..کارایی ک هروز میکردی دیگه تنهایی ک فاز نمیده هیچی

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
😭چه خوب خیلی بد بیکاری

من از چند سال قبل ازدواجم کار میکردم. کلا برام مهم بود اول مستقل شم بعد ازدواج کنم.

الانم دیر نشده برای شما 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من جات بودم میرفتم به اسنپ میگرفتم میرفتم استخر کلی شنا و اب بازی میکردم😁😁

بعدش تو راه برگشت دم سوپری کلی هله هوله و تنقلات میخریدم

میومدم خونه یه فیلم توپ دان میکردم هله هوله هامو میریختم تو کاسه😂😂مینشستم رو به رو تیوی پتو میکشدم دورم در حال هله هدله خوردن فیلم میدیدم 

خییلی حال میده😁😁😁

💏"You & me 💕make a wonderful "We
انشاءالله اول بایدمزاج شناسی بشین شما بعد مشکل پریودیت حل بشه بعددارو میگم بخور باورکن سر6ماه خبربار ...

میشه درخواست دوستی بپذیری

خدایامیشه تااخراین ماه منم تیکربارداریموبزنم 
برا لاغری چی خوبه 

دارچین بخورتوغذات دارچین بریز کمروپهلوهاتو باروغن هرروز ماساژ بده هروز ها دارچین شکم وپهلوروآب میکنه لبنیات به جزکشک نخورلبنیات بدنوسردمیکنه سردی چاقی میاره ایناییکه سردیجات میخورن اغلب چاقن شکر روحذف کن پاییز وزمستان سردیجات نخور سردیجات منظورم طبع های سرده مثل ماهی ماست دوغ درعوض وهرچیزی روبامصلحش بخورگوجه بابرنج ماکارونی هویج 

اول ازهمه اگه بلغم داری برطرفش کن چون 50 درصدچاقی میاره تایه هفته هرصبح دمنوش چهارتخمه بخور برطرف شه بایدببینی علت چاقیت چیه تا بگم

من 1401اومدم تاپیکای قبلی مال خاله🙄
2740