2733
2739
عنوان

کسی از عدد بتا سر در میاره کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 76 پست
من یه تست کیسه اب زدم تو ماه چهار الان ماه هفتم وازنم وحشتناک درد داره اینقد استرس دارم سه روزم افتا ...

جدی پ منم نمیرم کی تست زدی چن هفته بودی? 

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
چهار هزاره عزیزم جدی پ نگران نباشم، احتمالا دوقلویی هم پ نی 

نه اصلا نگران نباش كاملا طبيعي نه سنو فعلا لازم داري نه استرس داشته باش. تو اين ماهها به خودت برس تو دوران بارداري از خوردن برنج و ماكاروني پرهيز كن ميوه بيشتر بخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی پ منم نمیرم کی تست زدی چن هفته بودی? 

فقط یادمه چهار ماه بودم هنوزم پشیمونم تجربه نداشتم والا سونو شکمی میرفتم نه تست کیسه آب بخدا الان اینقد وازن درد دارم بور رو توالت فرنگی میشینم بعد اون تست اینجور شدم هنوزم خوب نشدم 

2731
مال من ۶ هفته قلبش تشکیل بود عجله نکن بدار ۶ هفته برو نه بابا پناه برخدا شاید دوقلو داری

انشالله باشه عزیزم پ نمیرم توکل ب خدا

نه اصلا نگران نباش كاملا طبيعي نه سنو فعلا لازم داري نه استرس داشته باش. تو اين ماهها به خودت برس تو ...

ممنون خواهری از راهنماییت چشم

2740
فقط یادمه چهار ماه بودم هنوزم پشیمونم تجربه نداشتم والا سونو شکمی میرفتم نه تست کیسه آب بخدا الان ای ...

انشالله حالت بهتر شه عزیزم دکتر گفته بود بری?

ممنون خواهری از راهنماییت چشم

قربونت عزيزم. ماه چهارم براي رشد موي دخترت شروع كن به خوردن سبزيجات گشنيز و .... ميوه براي سلامت و وزن بچه ات خوبه وزن بچه رو زياد ميكنه اما برنج و ماكاروني وزن خودتو  مغزيجات  حتما بخور برا هوش بچه از خوردن كشك غافل نشي عزيزم استخوانها و دندوناي بچه ات مستحكم ميشه. خدا پشت و پناهت  زايمان راحت داشته باشي عزيزم و بچه نازو دوست داشتني و صالح 

انشالله حالت بهتر شه عزیزم دکتر گفته بود بری?

نه دکتر نگفته بود شب بود عطسه کردم یه مقدار اب از بدنم اومد ترسیدم  فکر کردم کیسه اب رفتم اوررانس فرستادنم بخش زنان اونجا ماما گذاشت برام ..... خیلی اشتباه کردم ... اگه میدونستم می ایستادم تا فردا سونو شکمی میرفتم حالا نگو بچه رو مثانه بوده من عطسه کردم ادرار بوده نه کیسه اب فشتر بهم اومده بود