2777
2789
عنوان

چرا جاریم این حرفو تو جمع زد بنظرتون حرص خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 45 پست
زشت نمیشد؟

نه كاش همينو ميگفتي بهترين جواب بود براي كسي كه بي فكر دهن گشادشو باز ميكنه ايندفعه جواب اماده داشته باش تو استينت بشينه سر جاش اسكل

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

باید با صدای بلند حالت غش و ضعف کردنی رو ب بچت میگفتی الهیییی قربووووون دماغ بچممممممم بشم الهی دنیا و عالم قربون بچممممپمم بشن(دنیا عالم شامل اون هم میشد انگار اونا رو هم فدای بچت کردی😆)

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه شوهرشم بود نه دیگه جدی چی باید میگفتم ک ن سیخ بسوزه ن کباب

میتونستی خیلی ریلکس بگی طبیعیه ،چون بچه یا به مادر میره یا به پدر ،

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
زشت نمیشد؟

نه با خنده بگو.من که تو مدت بارداریم کلا رک میگفتم انقدر بدم میاد میان میگن بچه اینجاش شکل توئه اونجاش شکل اینه و اونه دیگه همه میدونستن بدم میاد کسی لام تا کام حرف نزد.بیا ببین بگو ماشاالله مبارک باشه بلند شو برو انقدرم وراجی نکن والا

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍

دقیقا مثل جاریه من همیشه یه ادایی داره 

منم شب ده پسرم شام دادم بعد شام یه جشن کوچیک گرفته بودم اهنگ یه دونه پسر دارم منو انداختم داشتم کیک میاوردم همزمان هم دختر بچه ها می رقصیدن 

یه جای آهنگ میگه( هیچکی پسر نمیشه...)

همونجا جاریم دست دخترشو کشید بلند گفت نخیر هیشکی دخترنمیشه پسر چیه اخه 😕

منم  گفتم خدارو شکر من هم دختر دارم هم پسر 😊

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
دقیقا مثل جاریه من همیشه یه ادایی داره  منم شب ده پسرم شام دادم بعد شام یه جشن کوچیک گرفته بود ...

چرا از این اخلاقا ندارم وقتی بین این جماعت جاری این مدلی افتادم

باید با صدای بلند حالت غش و ضعف کردنی رو ب بچت میگفتی الهیییی قربووووون دماغ بچممممممم بشم الهی دنیا ...

وای نه توروخدا انقدر بدم میاد کسی لز بقیه تو قریون صدقه بچش مایه بذاره یعنی چی دنیا و عالم قربون لچم بشن😕 یه خانومی تو محله ما بود همیشه به بچش میگفت همه تهرانیا قربونت😕متاسفم واقعا

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍
میگفتی تو درو‌بریا دماغ که بهتر از من نبوده خداروشکر که به خودم رفته

اینجوری انگارخودمو مسخره میکردم اخه میدونم دماغم بزرگه ولی اون نباید تو جمع میگف

2801