2733
2739
عنوان

خانوما شاغل بودن خوبه؟یا خانه داری لطفا نظرتونوبگید😘

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 79 پست
چرا😂😂😂

چون تحربه ثابت کرده توی جامعه ای که ما الان هستیم مردم فقط پول رو میبینن و استقلال مالی یه زن شخصیت خیلی متفاوتی و بااعتماد بنفس تری ازش میسازه.من خودم درحال حاضر بشدت دنبال کار و استقلال مالی هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی خب خواهری نمیتونم به خاطر دلم همه چیوخراب کنم توانشو ندارم وای یاد بچه هام میوفتم گریم میگیره از ...

خب ی شیفت وایسا .. روزی چند ساعت ..بچه هات چن ساله ان ..؟ من بافرض کردن  بزرگ بودنشون این نظرو دادم

شاعل بودن مزایای زیادی داره ولی خب معایبی هم داره البته تو ایران اینجوریه مثلا اینکه انگار زن دوجا ...

من به آرایشگر بودن علاقه زیادی دارم حتی دوست دارم رایگان کارکنم یه جورتفریح برام خواهری همین الانشم تفریح آنچنانی ندارم چی بشه مسافرت یه سربریم شمالی مشهدی

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩
2731
چون تحربه ثابت کرده توی جامعه ای که ما الان هستیم مردم فقط پول رو میبینن و استقلال مالی یه زن شخصیت ...

وای من اعتمادبه نفسم زیرصفره خیلی افتضاح 

خب ی شیفت وایسا .. روزی چند ساعت ..بچه هات چن ساله ان ..؟ من بافرض کردن  بزرگ بودنشون این نظرو ...

آره شماره میدم به سالنا کاردارن مشتری بیاد بزنگن دخترام ۵و۱۰سالن خانوم گل😘

2740
دقیقا مثل من!اما تصمیم دارم اعتماد بنفسمو بالا ببرم.انقد تو خونه موندم که اعتماد بنفسمو از دست دادم

آره خالم الان با ۳تا بچه قدونیم قد حتی توبارداری کارمیکرد والان هم شاغله هم دانشگاه میره کلی زندگیش وشخصیتش تغییر کرده توفامیل زبانزده روی بچه هاشم خیلی تاثیرمثبت گذاشته

آره خالم الان با ۳تا بچه قدونیم قد حتی توبارداری کارمیکرد والان هم شاغله هم دانشگاه میره کلی زندگیش ...

پس ببین که چقدر تاثیر داره شاغل بودن!بنظرم کارتو ادانه بده و واسه خودت شخصیت مستقلی داشته باش

خب ی شیفت وایسا .. روزی چند ساعت ..بچه هات چن ساله ان ..؟ من بافرض کردن  بزرگ بودنشون این نظرو ...

توخونه که میمونم کلی فکرای دیوونه کننده سراغم میاد همش حس میکنم شوهرم مانع پیشرفتم شده حیف شدم خب شاید اصلا برم کارکنم به غلط کردن بیوفتم😅ولی همینکه مانع میشه رومخمه ومن همش به فکر پیشرفت زندگی وآینده بچه هام اون به فکر اینکه مستقل بشم نزارم برم وخیانت نکنم بهش😑واقعا فکرمردا مسمومه

پس ببین که چقدر تاثیر داره شاغل بودن!بنظرم کارتو ادانه بده و واسه خودت شخصیت مستقلی داشته باش

میدونی بهار جون خیلی آدم ضعیفیم با یه اخم وتخم شوهرم کم میارم آدمیم که احتیاج به تایید وحمایت دارم برای ادامه

میدونی بهار جون خیلی آدم ضعیفیم با یه اخم وتخم شوهرم کم میارم آدمیم که احتیاج به تایید وحمایت دارم ب ...

اخ دقیقا مثل منی.کافیه شوهرم یجا تاییدم نکنه دیگه انکار دنیا به اخر رسیده.قبلا خیلی بااعتماد بنفس بودم از وقتی ازدواج کردم انگار شوهرم اعتماد بنفسمو کشته!اما نباید بزاری اینطوری باقی بمونی باید کم کم خودتو نجات بدی چون تجربه ی خودمه که مردا واسه اینجور زن ها خیلی هم ارزش قائل نیستن

من خودم عاشققققققققق خونه داریم😍😍😍😍

میگردم ،خوشمیگذرونم،خرج میکنم ولی خدایی بجا ولخرجی نه،چون حتی اگه جیب خودم باشه همینطورم

ولی درکل عالیه لذت ببر از زندگیت، با دخترات عشق کن،الحمدلله دست تنگ ک نیستی دیگه بیخیال بنظرم

بنظرم شاغلا بدلیل دوتا دغدغه بزرگ خیلی تحت فشار...

اخ دقیقا مثل منی.کافیه شوهرم یجا تاییدم نکنه دیگه انکار دنیا به اخر رسیده.قبلا خیلی بااعتماد بنفس بو ...

دقیقا کلا وقتی عصبانی بشه میتونه هررفتاری باهام بکنه ومنم هیچی نمیگم وقتی بخوامم‌بگم چندکیلویی کم میکنم😑🤕

2706