2737
2739
عنوان

حس بدی دارم مثل عذاب وجدان یا خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1912 بازدید | 104 پست
نبایدتادکترزن هست بری پیش مرد...اون مال قدیم بودکه دکترزن نبود یاکم بود

بابا دکتره دیگه انقد جهان سومی نباشیم . بخدا دکترا ی ی گوسفند زیر دستشون باشه چ ی زن . اگه کاریم کرده واسه اینه ک بخاطر شرایط شغلیش ادم راحتیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد عروسک بودی که همینطور بدون واکنش نشستی؟؟؟؟؟من بودم اصلا اجازه نمیدادم عکسمو بذاره اینستا چه برسه ...

عکس دهنشو میذاره اینستا

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2728
خانما عکس از دهنش میگیره فقط چی راضی نیسم بذارین و خاک تو سرش رژ خیلی مهمه صاف باشه وقتی رو دهن زو ...

آره بی منظور بود روزی ده تا مشتری مثل من داره تازه میدونه متاهل هم هستم ولی خب ناراحت شدم یه حس خیانت بهم دست داد چون شوهرم در جریان نیس

2740
من عکس دهنمم اجازه نمیدم بذارن

اوکی 

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
منم این حسو تجربه کردم کار اداری داشتم رفتم مدیرش داشتم اشتباه انگشت میزدم دستمو گرفت گزاشت جایه درس ...

😁من رفتم ثبت احوال  شناسناممو عکس دار کنم .اولین بارم بود تنهایی ی کار اداری میکردم 😆فرم رو دیدم اینجوری بودم😰 هی رفتم از پیر مرده پرسیدم .آخر گرفت ازم خودش پر کرد تموم شد دست رو سرم کشید گفت دیگه تنها  هییییجا نرو باچه دخترم😆

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
آره بی منظور بود روزی ده تا مشتری مثل من داره تازه میدونه متاهل هم هستم ولی خب ناراحت شدم یه حس خیان ...

بیخیال تو رو خدا

خیانت چیه

خجالت بکش

2706