2733
2734
حالا که بحث سن شد خانومایی که از همسرتون راضی هستید میشه بگید اگه به گذشته برگردید و همسرتون که خیل ...

همسر من 3سال ازم کوچیکتره راضیم هستم بعضی وقتا ی نادونیای میکنه ولی ربطی به سنش نداره بخاطر مهربونیشه😀

و خدایی که بشدت کافیست😍

[QUOTE=111605082]منظورمم همون کوزته😀چون رفتارش خیلی بهم شبیه یادش بخیر.......عزیزم خدانکنه شرایطت مثل اون کوزت باشه رفتارتم مثل اونه معلومه خانم گلی هستی ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من 3سال ازم کوچیکتره راضیم هستم بعضی وقتا ی نادونیای میکنه ولی ربطی به سنش نداره بخاطر مهربونیش ...

خوشبخت باشید عزیزم 😍 چند سالتونه؟

اولای ازدواج ناراحت نمیشدین از اینکه ازتون کوچیکتره؟

حرفای فامیل ناراحتتون نمیکرد؟ 

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
2731
[QUOTE=111605082]منظورمم همون کوزته😀چون رفتارش خیلی بهم شبیه یادش بخیر.......عزیزم خدانکنه شرایطت م ...

شرایط که نه خداروشکر ولی رفتارم مثل اونه

قربونت برم عزیزم خانومی از خودتونه😍😍😍💋💋

و خدایی که بشدت کافیست😍
2740
خوشبخت باشید عزیزم 😍 چند سالتونه؟ اولای ازدواج ناراحت نمیشدین از اینکه ازتون کوچیکتره؟ حرفای فامی ...

نه اصلا چون قیافم با سنم اصلا نمیخورد همه فک میکردن همسن هستیم الان 34سالمه هرکی منو میبینه فک میکنه 26،27سالمه،10سالم میشه که ازدواج کردیم 

به هرکی سن واقعیمو میگم باورشون نمیشه

و خدایی که بشدت کافیست😍
اززندگیم راضی نیستم خودمومجبوربه ادامه کردم همین 

خب اگه یه خواستگار خیلی خوب و عاشق داشتین که دوسال  کوچیکتر بود  قبولش میکردین؟

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
آره شایدزیادربطی به سن نداشته باشه ولی بعضی وقتابعضی چیزادلت میخادکه طرف مقابلت درک نمیکنه چرا؟؟؟؟؟؟ ...

اون از فرهنگ و شعورشه

وگرنه شاید ی دوست پیدا کنی بیست سال از خودت بززگتر ولی درکت کنه 

خیلی زن و شوهرا هم هستن همسنن ولی اصلا همو درک نمیکنن

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2706