2733
2739
فعلا که رو تخت خودمه، چون شب تا صبح چندبار شیر میخوره

کاش از لین گهواره ها ک کنارشون باز میشه میگرفتی 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این اشتباهه بچه رو باید از ۶ ماهگی آروم آروم جدا کرد دیگه نهایت تا یه سالگی باید تنها تو اتاقش بخو ...

فاصله اتاق کودک ما تا مستر ک خودمونیم ی فرسخه 😃😃😃سمت حیاطو تراسم هس ...فک نکنم زیر ۲ سال بره ....من ک از خدامه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
بعضی وقتا تو گهواره میزارم ولی زود بیدار میشه شیر میخواد

باید حواسش بهت باشه

مادرا برای راحتی خودشون بچشونو جدا نمیکنن

بهترین موقع جدا کردن همین الانه

چون نه وابستگی داره نه ترس از تنهایی

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728
بچه داري خيلي سخته؟

اگه فقط بچه داری بود خیلی آسون بود، ولی وقتی بخوای هم بچه داری کنی هم شوهرداری هم مهمون هم غذا هم لباس شستن هم ظرف شستن هم بیرون رفتن خرید کردن، اونوقت سخت میشه

امیدوارم حاجت دلت با حکمت خدایت یکی باشد...
فاصله اتاق کودک ما تا مستر ک خودمونیم ی فرسخه 😃😃😃سمت حیاطو تراسم هس ...فک نکنم زیر ۲ سال بره .... ...

خب زیر دو سال نه وابستگی به مادرو متوجه میشه نه ترس ازمحیط داره راحت میشه جداش کرد

اگر بخوای بزاری دو ساله بشه مطمئن باش جدا نمیخوابه یا اینکه خیلی برات سخت میشه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738
یعنی تو یه اتاق دیگه؟

بله عزیزم

من یکی از دوستام تو ۶ ماهگی راحت بچشو جدا کرد..الان دو سالشه عادت داره فقط تو تخت خودش بخوابه

خب زیر دو سال نه وابستگی به مادرو متوجه میشه نه ترس ازمحیط داره راحت میشه جداش کرد اگر بخوای بزاری ...

من از خدامه ...ولی میترسم بترسه گریه کنه نشنوم .یا استرسی بشه .

باید یکم تحقیق کنم در بارش من خودم تا ۴ سالگی بوی مامان نبود خوابم نمیبرد .جیش میکردم از نبودش جام ..خیلی نگران و بیقرار میشدم .

میدونی فاصله اتاقامون زیاده .کنار هم نیس ک فوری صداش بیاد .وگرنه من واقعااااااا از ته دل میخوام ک زودتر جدابخوابه

2706