2737
2739
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29435 بازدید | 5972 پست
@panisa1998     سلام عزیزم تو کی باردار شدی نکنه کبری باردار شد تو هم گفتی بگیر که اومد ...

😂😂😂😂😂😂جوجو هامونم هم سنن تقریبن 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
دستمو ليس ميزد نميخواست از پيشش برم خيلي كوچولوعه

من از سگ و گربه بدم میاد

از وقتی کوچیک بودم میگفتن اگه گازتون بگیرن یا خنج بزنن هار و مریض میشین میمیرین

و من همیشه میترسم حتی وقتی سگ های نازنازی میبینم با کسی تو خیابون با فاصلههه رد میشم که یوقت نپره خنجم بزنه😑

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂 جدی اخه قبل اینکه تو بگی بی بی زدم خبری نبود😂 وااای خیلی بازه هست که باهمین    

منم نمیدونستم آخه نگفته بود ک یهو گف اومدم آز دادم منتظر جوابم 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2728
@panisa1998     سلام عزیزم تو کی باردار شدی نکنه کبری باردار شد تو هم گفتی بگیر که اومد ...

سلام عزيز دلم 😘

عاره چشم و هم چشمي بود 😂گفتم كبري داشته باشه من نداشته باشم 😂

شوخي ميكنم عزيزم خودمم شوكه شدم 😂يهويي شد همه چي 

2740
من از سگ و گربه بدم میاد از وقتی کوچیک بودم میگفتن اگه گازتون بگیرن یا خنج بزنن هار و مریض میشین می ...

😂😂😂😂😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
اي واي چقدم نازه تازه خريدين؟

از دوستش گرفته

پوستمو كند😓يكسره تو تراس بوديم دوتايي.....

از ترس اينكه جيش 💩تو خونه نكنه

همسم گرسنه س😐🤦🏻‍♀️

ديگه نميتونم تحملش كنممممم

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
😂😂اوخي تا بيشتر وابسته نشد ببرين پسش بدين 

كلافه م كرده الانم رفتم غذاش دادم🤦🏻‍♀️

2706