2733
2739
عنوان

تاحالا سوتی کلامی دادین ؟؟ امروز یه سوتی افتضاح دادم آبروم رفت 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 11104 بازدید | 247 پست

دیروز توی خیابون یه آقای میانسال داشت به چندتاآقای مسن میگفت بیاین عقب من بذارین چندبار هم تکرار کرد مرده بودیم از خنده  

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😕 تا دلت بخاد ازین سوتیا دادم 

با خاهرم زیاد شوخی میکنیم 😁در حد گو ز 

یه بار اصلحه وار گرفتم گفتم آه اینم به جاش 

آخه سر یه حرفی دعوامون شد منم گفتم ای زرت 🤣🤣

ینی همون لحظه صداشم در اوردم 👻😈😈 

از شانس گندم 😢😢 مامانم یهو وارد اتاق شد 

اینجوری نگام کرد 😐😐😬😠😠 زشته سنی ازت گذشته 😞 مثلن در آینده میخای مامان بشی 

میخای اینجور تربیت کنی .ینی مغز منو خورد 😣😣 

منم که آب شدم ولی جایی واسه قایم شدن نبود 😂😂😂😂 خاهرم هار هار میخندید😠😠

واسه تبت نام دانشگاه رفته بودم وقت تموم شده بود مسئول ثبت نام داشت میرفت واسه ناهار منم التماس کنان ...

هی خدا 

عجب  

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2728

😀😀😀

من خانواده ام خونمون مهمان بودن 

سر سفره نشستم هنوز شروع نکرده گفتم الهی شکر 

خخخ کلی خندیدیم اما من سختم شد گفتم نکنه فک کنن خسته شدم 

چون ده روز مونده بودن 

اصن نمیدومم چرا یهو اونو گفتم 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
وای منم چن روز پیش پیش یکی از همکارام همچین سوتی ای دادم. اقاس جوونم هس خیلی خجالت کشیدم😂😂😂

وااای خیلی بده 

اصن هنگ موندم که من همچین حرفی زدددم ؟ 

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️
2738
همکار شوهرم خانومه  روز عید سر کاربودن زنگ زده به اتاق شوهرم  گفته سلام  صبح شما م ...

واى خدا😂😂😂😂 بخدا بعضى مواقع ادم نميفهمه چى از دهنش در مياد، من يه بار ديگه ام كارت عروسى برامون اوردن گفتم خدا رو شكر، دختره شوك شده بود بدبخت

من خودم‌یادم‌نمیاد اما دبیرستان ی دوست داشتیم اینا نمیدونم حالا باهم هماهنگ کرده بودن شرطبندی بود یا سوتی کلامی دبیر ریاضی بهش گفت که عبارتارو بخون تا فلانی پای تخته بنویسه اونم شروع کرد تانژانت فلان و سینوس این یهو خواست بگه کسینوس ۳۰درجه برگشت گفت ..۳۰درجه وای یعنی کلاس کلا خفه شد هرکی داشت میترکید از خنده تو خودش معلم یعنی ۵مین ساکت بودا دهنش باز نمیشد

محکم بشین دلم این دور اخره
واسه تبت نام دانشگاه رفته بودم وقت تموم شده بود مسئول ثبت نام داشت میرفت واسه ناهار منم التماس کنان ...

آخر کردت یا ن ؟ 😂😂😂

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️

من یه سری داشتم با دختر عموها پسرعمو ها راجب کافه حرف میزدم اومدم بگم فلان جا جاش دنجه دنجه 

گفتم جاش دنجه ج ن ده   

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜
چکُس😆

اوه یس  

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

دیروزم پسرم کلاس زبان داشت ساعت یک ظهر بود کلاسش دم در مربی اش رو دیدم بلند گفتم سلام صبحتون بخیررر🤣😁😐دیگه ندونستم چطور باید جمعش کنم گفتم هه البته باید بگم شبتون بخیر😁😐مربیه کلا اینجوری نگام میکرد🙄😐

دیگه سریع صحنه رو ترک کردم.وای خیلی بد بود خیلی

...
2706