2733
2739
عنوان

از دست نوزاد ۳۸ روزم دیگه کم اورد چه کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جیغ میزنه گلم 

وای گلم دختر گوچیکم به شلوغی یا ماشین حساس بود تا مینشستم فقط گریمو در میاورد میبایس برم صندلی عقب بالش بدارم رو پام تکون بدم شیرشم تموم میشد نعره میزد فقط من از دستش ساعت دو شب میتونستم شام بخورم

دقت کن ببین موقع ادرار گریه میکنه، وقتی پوشکش خیسه گریه میکنه؟ 

حالا که حلقه افتاده دوباره ببرش دکتر ببینه 

نوزاد نگهداری‌ خیلی سخت و حساسه ولی همه زندگی و سلامتیش زیر دست شماست درسته خسته ای ولی باید پیگیری کنی 

2728
چند وقتشه ؟ از اول نمی‌خورد؟ 

34روزشه عزیزم نه فقط 15 روز اول خیلی خوب از هر سینه بیست دقیقه میخورد اما الانا اصلا نمیخوره تا میبرم سمتش گریه میکنه و جیغ میزنه بعد از کلی تلاشمم میگیره اما سریع خوابش میبره و تو خوابم هرکاری میکنم تکونش میدم هشیار بشه اما نمیخوره.دکتر هم بردمش پدی لاکت و رانیتیدین داد اما اینا فقط بیشتر خوابالوش کرد تاثیری تو شیرخوردنش نداشت

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
چرا دیشب دادم ولی فایده نداشت

چون درد داره 4ساعت یه بار باید بدی ختنه که میشن تا خوب بشه 10 روز طول میکشه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
34روزشه عزیزم نه فقط 15 روز اول خیلی خوب از هر سینه بیست دقیقه میخورد اما الانا اصلا نمیخوره تا میبر ...

عزیزم بچه ت ریفلاکس داره ، برو دکتر دارو شو عوض میکنه و حتما بعد شیر 15 دقیقه عمودی نگهش دار و آروغشو بگیر 

فرداییش میبینی شیرتو خورد چون اسید معده‌ ش اذیتش میکنه 

2740