2733
2734
عنوان

بزرگترین حسرتی که تو زندگی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3078 بازدید | 260 پست

وقت تلف کردم 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه تو یه کشور خوب به دنیا نیومدم

مَرد هستم، همین.                                                                                                                                 من همینجوری استعداد قطع دسترسی شدن دارم شما با تاپیکای قشنگتون بدترش نکنید :)))
2728

حسرت لاغر شدن حسرت خواب درست هميشه دارم از خستگى مى ميرم حسرت اينكه يه دوست داشته باشم اينكه با يه نفر حرف بزنم منم ادم حساب كنن

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

حسرت ندارم چون چیزی هم اگه تو زندگیم پیش اومده که نمیخواستم نتیجه کارای خودمه

خوشم نمیاد به نارحتیام فکر کنم و تو گذشته زندگی کنم

اینجوری آدم فقط در جا میزنه و جای پیشرفتی نداره

2738

بزرگترین حسرتم اینه چرا مادرم خودکشی کرد چرا بخاطر بچه هاش تحمل نکرد که بخواد بچه هاش این سر گذشتشون بشه😔خیلی حسرت اینو میخورم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
وای منم دقیقا الان انقددد عذاب وجدان دارم در برابر اون همه مهربونی پدر و مادر و خانوادم

بخاطر همین‌میترسم بچه بیارم .ک تاریخ تکرار بشه .وقتی ی مشکلی برام پیش میاد خیلی ذوق میکنم ک دادم تاوان بدی ب مامانمو میدم

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
2706