2737
2734

اره من ۱۱هفتمه‌گاهی دلدرد پری خفیف دارم دکتر‌گفت طبیعیه

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین الان اروم شد، دوباره یه دفه قاطی میکنه زیر دلم در حد پری درد میگیره پس نگران نباشم؟ 

نزدیک‌موعد پری هستی؟معمولا اونموقه ها بیشتره تا روز عادی

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2738
اره منم همش میترسم

نترس ترس خودش سمه منم میترسیدم دکتر خیالمو راحت‌کرد اگه شدیده نگران کنندس

ن وقتی بلندمیشم نهاربپزم پایین دلم درد خفیف میگیره

نگران نباش فقط فعالیتتو کم کن

بچه هامن توبچم یکسالشه شیرمیدم تابحال پریودنشدم دوهفته پیش رابطه داشتیم لعنتی ازدستمون دررفت خیلی بهم ریخته اعصابم من ازکجابایدبدونم باردارم یانه چون پریودنمیشدم چندروزهم هست دردتخمدان دارم درپپهلودیشب خیلی زیادتخمدان هام دردمیکردبه نظرتون باردارم اینم بگم من هرباراقدام کردم سریع همون ماه باردارشدم

2706