2737
2734
عنوان

مامان های بچه های پیش دبستانی

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 37 پست
دو سه بار دادم ولی همکاری نکرد و نخورد و همونجور بلااستفاده موند... دوست نداشت طعمش رو بهش آر ...

از کجا میشه اصلسو تهیه کرد عزیزم میدونید ؟بعدم اینکه منم الان ۳هفته هست به بچه هام آرژنین میدم قرصشو با دوز ۵۰۰ بعد از چند وقت این آرژنین اثر میکنه ؟واقعا خوبه ؟اگه خوبه چه مارکی گرفتید سما خواهشا منم راهنمایی کنید

از کجا میشه اصلسو تهیه کرد عزیزم میدونید ؟بعدم اینکه منم الان ۳هفته هست به بچه هام آرژنین میدم قرصشو ...

من شربت آرژیتال دادم

یک شربت با طعم شکلات هست زیر شش سال 3 سی سی در روز بالای شش سال 6 سی سی

دو سه هفته بعد مصرف اثر داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شربت آرژیتال دادم یک شربت با طعم شکلات هست زیر شش سال 3 سی سی در روز بالای شش سال 6 سی سی ...

آها آخه قرصشو من میکوبم میدم پسرم ۵سالو نیمست شبی یه دونه   ودخترمم ۱۲ساله روزی دوتا سه هفته هست اثر نداشته یعنی شربتش بهتره البته ببخشید زیاد سوال میپرسم عزیزم ودیگه اینکه چه مدت بدم بهش 

آها آخه قرصشو من میکوبم میدم پسرم ۵سالو نیمست شبی یه دونه   ودخترمم ۱۲ساله روزی دوتا سه هفته هس ...

یک شربت رو تموم کردم مصرف مجدد بعد فاصله دو هفته بلامانع هست... فعلا نتونستم مجدد پیدا کنم و بخرم. 

2731
یک شربت رو تموم کردم مصرف مجدد بعد فاصله دو هفته بلامانع هست... فعلا نتونستم مجدد پیدا کنم و بخرم.&n ...

آها پس یعنی یه شربت که تموم میشه یه هفته فاصله بعد دوباره یه شربت دیگه ؟

درست متوجه شدم 

شبا بدم بهش یا روز ممنون از پاسخگویت عزیزم

آها پس یعنی یه شربت که تموم میشه یه هفته فاصله بعد دوباره یه شربت دیگه ؟ درست متوجه شدم  &nbs ...

نه حداقل دو هفته فاصله

یک شربت 200 میل هست اگه زیر شش سال هست باید سه سی سی بدین حدود دو ماه طول میکشه تا شربت تموم بشه

شب ها قبل خواب

2740