2737
2739
عنوان

کرد های باغیرت بیاین‌😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 97 پست
بله ولي توي اولين برخورد خيلي تاثير داره  نا خوداگاه ازشون ميترسي دفعه بعد ديگه دلت نميخواد ب ...

من خودم به عنوان یک کرد عاشق همم همه ها کرد ترک لر فارسم نداره

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
نمیدونم حرفات منطقی نییت قبول ندارم

دقیقا ماالان هممون ایرانی حساب میشیم یکیمون یه کار اشتباه درحق یه خارجی کنه باید اینجورراجبش فک کنه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منطقي نيست؟؟ يعني اگه يه نفر بگه پول مجموعه ما نقده جنس بفرست پولت رو ميدم بعد بگه پول نداريم شما ...

نه ولی اینکه مثلا من تاحالا با ترکا یا فارسا یا هرچی برخورد نداشتم واسه اولین بار بیان یه کلاهی سرم بزارن نمیام بگم وای ترکا یا فلانا همشون کلاهبردارو فلانن خب تو هر قومی ازینا پیدا میشه تازه باورکن تو کردا کمتر هست

دقیقا ماالان هممون ایرانی حساب میشیم یکیمون یه کار اشتباه درحق یه خارجی کنه باید اینجورراجبش فک کنه ...

من نگفتم همه اينطورن من همكار كرد دارم خيلي هم اوكي هستيم با هم اتفاقا همكارم تماس گرفتن باهاشون و با زبون خودتون صحبت كردن و بهشون گفتن كه اينكارو نكنيد پولشون رو بديد ابروي كردها رو نبريد

منطورم اينه كه تاثير بد ميزاره روي ديد ادمها

مثلا شما وقتي از يه شهري عبور ميكنيد يه نفر اذيتتون ميكنه ناخوداگاه هميشه از اون شهر خاطره بد داريد

2731
سما اگه پيامها رو درست بخونيد متوجه ميشيد كه من اصلا اينطور صحبت نكردم كه ميگيد

ببخش عزیزم از پشت تلفن چهره آدم معلوم نیست که ببینی لحن بیانش چطوریه 😘😘

2738