2737
2734
عنوان

مثلا پربازديد بشه جي ميشه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 41 پست
باوركن چندروز پيش با يه موضوعي اينجا انقد اشك ريختم و غصه خوردم بعد ا يه نصفه روز اومدم چك كردم ديد ...

الهی چقد بی وجدانن بقرآن کسای ک اینجوری بااحساس مردم بازی میکنن

اگه وقتایی که توآسانسورتنهایید،توآیینه شکلک درنمیارید😜😛ینی ازدرون مردید😉😂😂😂

من زیاد برام مهم نیس کی دروغ میگه کی راست. اما یه بار یه خانومی تاپیک زده بود مادرشوهرم اینا بلیطای آلمانشونو کادو دادن به من و شوهرم، جاریمم از حسودی داره میمیره😐 انگار بلیط مینی بوس بوده کادو بدن😐 بچه ها دروغشو برملا کردن خیلی ضایع شد طفلک اصلا دگ جواب نداد تو افق محو شد😅

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هیچی دیگه هر چی تا الان عقده نادیده گرفته شدن و کمبود توجه در دنیای واقعی داشتن میخوان تو دنیای مجاز ...

آره دقيقا

آخه نتيجه ش جيه چه لذتي از اين توجه كاذب من و شما ميبرن؟؟؟ خودشون كه ميدونن دروغه

خدارو شكر صدهزار بار
من زیاد برام مهم نیس کی دروغ میگه کی راست. اما یه بار یه خانومی تاپیک زده بود مادرشوهرم اینا بلیطای ...

انگاري إلمان انقد بي صاحبه كه بدون ويزا و فلان پاشي بري

خدارو شكر صدهزار بار
2728
شمام اون تاپیک بودی؟ واقعا اصلا من شاخ درآوردم 

نه الان گفتي اولين چيزي كه به ذهنم رسيد همين بود كه مگه ميخواد بره شمال كه بليطشو بده 

بايد از سه ٤ ماه قبل اقدام كنن و ويزا به نام بگيرن 

خدارو شكر صدهزار بار
نه الان گفتي اولين چيزي كه به ذهنم رسيد همين بود كه مگه ميخواد بره شمال كه بليطشو بده  بايد از ...

مام همینو گفتیم برگشت گف شمام مث جاریم دارین از حسودی میمیرین 😐 هیچ جواب منطقی و قانع کننده ایم نداشت

2740
مام همینو گفتیم برگشت گف شمام مث جاریم دارین از حسودی میمیرین 😐 هیچ جواب منطقی و قانع کننده ایم ندا ...

خدا شفاش بده ايشالا اونم موقعيت جور بشه يه بار بتونه بره اروپا تا حداقل مراحلشو بدونه 

خدارو شكر صدهزار بار
بعضی از ایرانیا از بدبختی میگن خودشونو خوارو ذلیل میکنن ک ب چشم بیان بلانسبت دوستان

ياد يكي از كاربرا افتادم اونم همينجوري بود😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤