2737
2739
باور کن خیلی فکر کردم همه چی داره مشکلم همینه که کم و کسر نداره که من با کادو جبرانش کنم براش

یه چیزی واس ماشینش بگیر اگه داره

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا بیخیال بابا چیکار دارید ی شوخی کرد

هه خوبه خودتونم میدونید با همین شوخیا خیلی چیزا شروع میشه

طرف با همکارش رابطه داره چرا چون ی شوخی کوچولو کردن😒😒

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2738
خیلی بی فرهنگی و زود خودتو ..

ببین بافرهنگ تاپیک بغلی درمورد نیمه گم شده بود دوستان درجریان اصل قضیه بودن 

درضمن اینجا هیچ خبری نیس ک من بخام خودمو...

برا نی نی سایتی ها متاسف شدم ک از یه شوخی چه برداشت ها میکنن اینجا کسی کسی رو نمیشناسه پس شما لطف کن درمورد من قضاوت نکن چند جا دیدی من به کسی پا دادم که اینجوری حرف میزنی؟

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
به شغلش وابسته باشه  . مثلا اگر با کیف میره سرکار کیف یا با ماشین میره پاور بانک فندکی ماشبن

مرسی که چنتا پیشنهاد دادی

باور کن یه هفته س دارم فکر میکنم

به خواهرش گفتم چی بگیرم میگه هرچی دلت میخاد

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
واااااا چیکارش داری؟ 

هه موقع خیانت همتون میشیین طرفدار اون زن بدبخت 

حالا شدین طرفدار این خانوم 

با همین شوخیاس ک...

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
خودشم نفهمید چی گفت فقط سریع میخوان پست بذارن 

اره میخوان یهو ملت بگن چ باحال گفت خیلیارو اینطوری دیدم واقعنم منظوری نداست بنده خدا

:چرا باید بخاطره رفتاره خشنم معذرت بخوام؟اونایی که منو به اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن