2733
2734

هر اطلاعاتی که در این مورد دارین بگین ممنون میشم خواهرای گلم😘😘😘❤

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍

گل مغربی

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آقا من آخرش ندونستم این گل مغربی کپسوله ..محلوله ..تو داروخونه اس.. تو عطاریه.. خوردنیه مالیدنیه😢

کپسول ژلیه مثل ژلوفن یا قرص ویتامین دی 

تو داروخونه دارن

اسم خارجکیشم هست evening primrose

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2738

دکتر کپسوله گل مغربی داد به من با ویتامین ای. بعد گفت استرس نداشته باش و کافئین مصرف نکن! 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
کپسول ژلیه مثل ژلوفن یا قرص ویتامین دی  تو داروخونه دارن اسم خارجکیشم هست evening primrose

آهان .. مرسی گلی جان... اونوقت بخورم یا بمالم به سینه ام😖

دکتر کپسوله گل مغربی داد به من با ویتامین ای. بعد گفت استرس نداشته باش و کافئین مصرف نکن! 

آره دقیقا بمنم همینارو گف .. ولی خب میترسم ..😢..میگم نکنه بعد چن وقت تغییر کنه ..آخه گفتش بعد ۶ماهم برو سونوگرافی

قرص گیاهیه بزن نت بخون همون گیاه پنج انگشت یا گل مغربیه 

آها.. پنج انگشت و گل مغربی یکیه .. من فک کردم هر کدوم یه چیز جداگونه س

یه چیزای راجع به روغن مالی هم شنیدم برای کمک به از بین بردن کیست ها. یه سرچ کن دربارش. 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
آهان .. مرسی گلی جان... اونوقت بخورم یا بمالم به سینه ام😖

بخور دیگه

کپسولو چطور بمالی😂

2706