2737
2739
عزیزم مبارکت باشه ولی چرا هرکی هرچی میگه ایراد میگیری اگه قصدت این بود اموزنده باشه،ب ایمًن میگی فرش ...

نمیدونم چطور تونستی این همه نکته منفی از کل تاپیکم پیدا کنی ولی یه نکته آموزنده هم ندیدی. 

میگم عوض کن چون بعضیا چیزی به دلشون نیست خانوادشون رو اذیت میکنن مجبورشون میکنن یکی دیگه بخره من میگم اشکالی نداره چیزی به سلیقشون خریدن دلشونو نشکنیم میتونیم بعد از چند سال عوض کنیم و خودمون با هزینه خودمون یکی دیگه بخریم. 

به اون خانم گفتم چرا دورتو شلوغ کردی به خاطر اینکه زیاده روی کلا چیز خوبی نیست هرچقد هم مادرش با عشق خریده دستش درد نکنه ولی با اون همه وسایل مثلا 18 تا قندون و 4 تا فلاسک و اون همه ظرف میشه به جز اون خانم دوتا تازه عروس دیگه هم برن سر خونه زندگیشون ثوابش بعدا به مادرش هم می‌رسید من اگه بودم قطعا یه دختر خانم دیگه هم خوشحال میکردم کلا با افراط مخالفم

در مورد اینکه گفتم چه خوب که نگفتی قدیمیه و استفاده کردی باید بگم که بیشتر تشویقش کردم که به خانوادش سخت نگرفت بگه اینا قدیمیه نمیخوام چون از نزدیک دیدم مادری با کلی زحمت از بچگی دخترش جهاز جمع کرد و اون دختر هیچ کدومو نبرد گفت همش قدیمیه. چجوری تونستی منفی برداشت کنی. 

قسمت آموزندشم این بود که کلا همه چیزو سپردم به خانوادم تا هرچی در توانشونه بخرن

اینکه به هیچکس سخت نگرفتم

اینکه گفتم چهارتا تیر و تخته تضمین خوشبختی آدما نیست

اینکه جای اینکه به فکر حرص خوردن واسه ظرف و ظروف باشیم بهتره به اهداف بزرگ و آیندمون فک کنیم. 

اگه از نظر شما آموزنده نبود از نظر خیلیا تو این تاپیک بود 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
از مد نیفتادن؟

گفت که براش جدیدم خریده

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چطور تونستی این همه نکته منفی از کل تاپیکم پیدا کنی ولی یه نکته آموزنده هم

من گفتم زیاد نکته ی اموزنده ای نداره نگفتم نداره!به هر حال ب اینم فکر کن ک نوع نوشتنت شاید خوب نبوده ک ما اینطور حسی پیدا کردیم.الانم با یه لحن تندی صحبت کردی درصورتیکه من تو کلامم تندی نبود.موفق باشی

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2731
نمیدونم چطور تونستی این همه نکته منفی از کل تاپیکم پیدا کنی ولی یه نکته آموزنده هم

من گفتم زیاد نکته ی اموزنده ای نداره نگفتم نداره!به هر حال ب اینم فکر کن ک نوع نوشتنت شاید خوب نبوده ک ما اینطور حسی پیدا کردیم.الانم با یه لحن تندی صحبت کردی درصورتیکه من تو کلامم تندی نبود.به هر حال من قصد ناراحت کردنتون رو نداشتم،ببخشین اگه ناراحت شدین،موفق باشید

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
من گفتم زیاد نکته ی اموزنده ای نداره نگفتم نداره!به هر حال ب اینم فکر کن ک نوع نوشتنت شاید خوب نبوده ...

جز شما و یه نفر دیگه 

دیگه به هیچکس این حس دست نداد تازه اون یه نفرم فهمید زود قضاوت کرده عذرخواهی کرد پس فقط حس شما مشکل داره من که لحنم کاملا آرومه عزیزم. 

ممنونم

گفتن فقط وسایل بزرگ

نه به غیر از اون گفت از قدیم تا دم ازدواجمون هرچی میدید میخرید واسه وسایل بزرگ فقط خودم رفتم 

جز شما و یه نفر دیگه  دیگه به هیچکس این حس دست نداد تازه اون یه نفرم فهمید زود قضاوت کرده عذرخ ...

عجب!

2740
نه به غیر از اون گفت از قدیم تا دم ازدواجمون هرچی میدید میخرید واسه وسایل بزرگ فقط خودم رفتم 

آخه من می‌خوام برای دختر پسرم بگیرم میترسم از مد افتاده بشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نه عزیزم منظورم ظرف وظروف بود.هرچی هم جدیدمیومدبازمییخرید.

همون مثلاً موقع ما یه سرویس ملامین یه استیل یه چینی میدادن اما الان کسی استیل و ملامین نداره میترسم بخرم رو دستم بمونه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
آخه من می‌خوام برای دختر پسرم بگیرم میترسم از مد افتاده بشه

من پیشنهاد میکنم جای اینکه چیزی بگیری پولشو جمع کن طلا و سکه بگیر بذار کنار به وقتش بخر

من پیشنهاد میکنم جای اینکه چیزی بگیری پولشو جمع کن طلا و سکه بگیر بذار کنار به وقتش بخر

شوهرم هم همین رو میگه

همون مثلاً موقع ما یه سرویس ملامین یه استیل یه چینی میدادن اما الان کسی استیل و ملامین نداره میترسم ...

خب نخرعزیزم من استیل ندارم ملامین هم دارم ولی اصلا نگاش نکردم.من ۵ تاسرویس چینی داشتم ک چندتاسرویسم نگاش نکردم هنوز.کلی بشقاب کاسه های اضاف برسرویس.بقول شوهرم تااخرعمرهم استفاده نمیشن.اگ خاسی بگیری عزیزم چیزی بگیر ک میدونی ازمدنمیفته.

شوهرم هم همین رو میگه

خب بهتر از اینه که نگران باشی همش اینا قدیمی میشه یا نمیشه تازه اون موقع بچه ها به سلیقه خودشون میخرن