2737
2739
عنوان

آبرومورفت زندگیم پاشید 😢😢کاری که نباید میشد شد.از حماقت خودم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 25938 بازدید | 326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما اینقدر سرزنشش نکنید آدمیزاده اشتباه میکنه پشیمونه الان اینجوری نگید برا خودتونم پیش میادا

پشیمون نیست. پشیمون نیست. اگر پشیمون بود به اون پسره تف و لعنت نمیداد. به خودش میداد.

2728

حالا اقايون ك روزي ١٠٠ غلط ميكنن كسي نميگه چرا ي اشتباه بوده استارتر از رو خامي انجام داده 

به اندازه كافي ام براش سنگين تموم شده حالا الانم شما ها دارين مث قاضي بازخواستش ميكنين

عزيزم به نظرم با شوهرت حرف بزن يا كسيو ك اومد قبول داره رو واسطه كن يا مشاور يا هر چي ك قبول كنه زندگي نپاسه

2738

من فكر كردم از ترست زودتر رفتي خودت سر خود بدون هيچ اتفاقي شكايت كردي 

اسكرين شاتا وو بده دادگاه 

با ي وكيلم وقت صحبت بگير ١٠٠٠٠ تا راه دارن كمكت ميكنن البته نزار شوهرتم بفهمه اگر حساسه 

تنها راه حل اين قصيه وكيله ك با ي ترفند موضوع رو مث اب رو اتيش ميكنه

چقدر خانومها نسبت به هم بی گذشتن

خب اشتباه کرده اونم نمیدونیم در چه حدی بوده

اینهمه حقته و بد و بیراه لازمه واقعا ؟

آقایون ده بار خطا میکنن و همین ما خانومها میبخشیمشون و بیشتر توصیه ها توی سایت اینه که بهش بیشتر محبت کن و جذبش کن و ببخشش و فرصت بده و فلان

عزیزم اشتباه کردی ولی گناهی نیست که قابل بخشش نباشه . ببین وقتی اروم شد همسرت میتونی متقاعدش کنی که تو رو ببخشه . 

انگار ما زنها حق اشتباه کردن نداریم . نه مردها ما رو میبخشن و نه همجنسهامون . امیدوارم خدا کمکت کنه و بتونی مشکلت رو حل کنی

چقدر خانومها نسبت به هم بی گذشتن خب اشتباه کرده اونم نمیدونیم در چه حدی بوده اینهمه حقته و بد و بی ...

بله تکیه گاهم خداست توکل به خودش کردم و ایمان دارم کارم حل میشه

خداوند مثل بنده هاش نیس

میبخشه میگذره

مهربان.پوشاننده عیب

2706