2737
2739
عنوان

این همه جراحی زیبایی اومده ینی جراحی نیومده ک اینو ببرم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا راسته ؟

والا فعلا ک شوهر نکردم ولی این انگشتو از مادرم به ارث بردم که اونم بابام بااینک انگشتش کوچیکتره زورش بیشتره  

تاپیک پری لایک نکنید اون کامنتمو ناموسا فک نمیکردم بره پربازدید اونقدم خنده دار نبود لعنتیا  ولم کنید چی از جونم میخاید😭
2728

واااای چقد پات شبیه منه😂😂😂😂تو همزاد منی😆😆😆😆 ی ذره ولی حس میکنم دراز تره😓

تاپیک پری لایک نکنید اون کامنتمو ناموسا فک نمیکردم بره پربازدید اونقدم خنده دار نبود لعنتیا  ولم کنید چی از جونم میخاید😭
اخه چجور پابندی باید باشه که انگشتو کوچیک کنه 

انگشتای کجو راست میکنه دیگه کوجیکشو نمیدونم 🙄..

پس راه حلش چیه این؟؟؟

دورَم زَد سَرش گیج رَفت افتاد جلو پام 😁😎😉
من شنيدم اونايي كه انگشتشون اين جوريه خوش شانس هستن نميدونم ديگه چه قدر درسته!!!

بله من خیلی خرشانسم مجردم بودم همه بهم میگقتت یه شدهر خوب و پولدارم نصیبم شد خوایتگارم زیاد داشتم عمه میگفتن مهره مار داری همه جام خوشگله الا پای کج و ماوجم

هرچی ارزوی خوبه مال تو
2740
واااای چقد پات شبیه منه😂😂😂😂تو همزاد منی😆😆😆😆 ی ذره ولی حس میکنم دراز تره😓

نه از نزدیک گرفتم خخخخخخ😂😂😂 بیا باهم به نقص ژنتیکیمون بخندیم همه نقص زنتیکیشون چال لپه مال ما انگشت درازه بد قوارس

هرچی ارزوی خوبه مال تو
بله من خیلی خرشانسم مجردم بودم همه بهم میگقتت یه شدهر خوب و پولدارم نصیبم شد خوایتگارم زیاد داشتم عم ...

پس چرا من اینجوری شانس ندارم😂هرچی بیکاره الافه خاستگار منه تازه قیافمم خوبه فقط پام اینجوری فلجه😂

پس چرا من اینجوری شانس ندارم😂هرچی بیکاره الافه خاستگار منه تازه قیافمم خوبه فقط پام اینجوری فلجه😂

سه بار بعد عقد شوهرم پامو از نزدی دید خندش گرفته بود میگفت پات به خودت نمیخوره

هرچی ارزوی خوبه مال تو
نه از نزدیک گرفتم خخخخخخ😂😂😂 بیا باهم به نقص ژنتیکیمون بخندیم همه نقص زنتیکیشون چال لپه مال ما انگ ...

اره واقعا😂 چال لپشو مامانم واسه داداشم ارث گذاش ایت پای کجوماوجشو برامن شانس ندارم خدایی  

سه بار بعد عقد شوهرم پامو از نزدی دید خندش گرفته بود میگفت پات به خودت نمیخوره

😂😂😂😂لنتی اصلا کلاس آدمو میاره پایین 

2706