2733
2734
عنوان

بچه ها دیشب کلی حرف بین منو شوهرم زده شد منم گفتم از اسفند تا حالا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه من بهم نمیچسبه این مدل خرید...ادم باید خندان وشاداب دست دردست هم بره خرید..نه اینجوری مجبوری...بگو اخلاقتو خوب کن منتمو بکش بوووووووسممممم کن تا بیام..من گاهی وقتا اوقات شوهرم تلخ باشه انقدرازاین حرفا بهش میزنم تانیشش واشه😄

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
2731
پس منم میام منم چاقالوشدم.☹️☹️

@بامدادخمار    

عزیزم بیا تو تاپیک الهه جون کنار هم لاغر شیم 

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
باید همینو بگم.😀 خدا خیرت بده شادم کردی

نه😂😂😂 باورش میشه فکرمیکنه جدی میگی

چرا گوشی برا زنداداش😡😡😡

من اینجور وقتا اون گوشیو میپوکونمش جدی میگم

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2740
برو خرید عزیزم چرا نمیری بعضی مردا اخلاقشون این جوریه به زبون خوش نمیخرن الان فک کردی بگی نمیام نا ...

چطور میدونه زن داداشش گوشی لازم داره باید براش بخره. نمیدونه زنشم آدمه و چیزی لازم داره؟

تو حال منو نمی فهمی. دوران بارداریم رفت یه گوشی ۶۰۰ تومنی برای زن داداشش خرید ولی یه شلوار گشاد ۲۰ ...

تو باید ابراز نیاز کنی تا شوهرت سر ذوق بیاد 

تا حالا فکر نکردی چرا واسه زنداداشش گوشی خریده؟

اگه قلق شوهرتو بدونی خودش واسه تو هم میخره

تو که این مدل خرید و دوس نداشتی پس چرا به رو اوردی و به شوهرت گفتی؟ حالا هم برو خرید کن تا این بحث ر ...

به روش آوردم که اینقد دم نزنه که من دوستت دارم میمیرم برات جونم در میره برات

تو حال منو نمی فهمی. دوران بارداریم رفت یه گوشی ۶۰۰ تومنی برای زن داداشش خرید ولی یه شلوار گشاد ۲۰ ...

خوب الان نری بشینی خونه به بدبختی ها فکر کنی فایده ای داره؟ مشکلی حل میشه؟

همین که دیشب بهش گفتی اون امروز این حرفو بهت زده یعنی متوجه اشتباهش شده و میخواد جبران کنه

حالا شما میخوای به ناز ادامه بدی بده ولی مردها حوصله ندارن

یهو دوباره بیخیال میشه شما میمونی بی لباس

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
2706