2737
2739
عنوان

وای عروسیییمه😢 استرس دارمممم دارم میمیرم😣😢

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخ نه من جعزیم کامله فقط پرده ندوختیم. با موکت

کاری که نداره،جمیع این کارها تو یک هفته انجام میشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728

خب انجام بدین.سختم نگیر ما که حتی بعضی خریدامونم تو عجله انجام دادیم بعدا پشیمون شدم.گفتم مثلا واجب نبود میز نپسندیده بودم میگرفتم.حتی بعد عروسی هم میتونستیم بگیریم.چون ما راهمون دور بود زیاد وقت خرید دونفری نداشتیم.از اونورم مراسم مزخرف جهازبینون نداشتیم

2740
😢😢😢😢😢حالا استرس نگیر  کارهای زنونه رو خودت انجام بده با کمک خوهارات خاله هات  پول ن ...

خاهر ندارم. خاله هام دورن مامانم بیچارم از صبح رفته دنبال خریداری ریزه میزه. امروزم نامزدمو کشوندم ببرم دنبال کابینتا و دکوری اا 

راست میگی؟ یعنی تموم میشه کارامون؟؟

اره پول باشه همه چیز حله 😊

امروز بشین لیست چیزهایی که نیاز داری رو بنویس بعد هم اولویت بندی کن .دقیقه نودی نباش یه هفته اخر خود به خود کار به وجود میاد گرچه همه کارها هم انجام داده باشی هفته اخر فقط استراحت 

اره پول باشه همه چیز حله 😊 امروز بشین لیست چیزهایی که نیاز داری رو بنویس بعد هم اولویت بندی کن .دق ...

لیستو مامانم زحمتشو کشیده پولم که جیب شوهره دیگ بمن ربطی ندارم مگه من فوضولم😃

منم یه ماه دیگه عروسیمه هنوز مقداری از جهازم مونده 

لباس عروس نخریدم 

خونه نچیدم نیازی نیست حتما شب عروسی خونه کامل آماده باشه که آدم نم نم میچینه

خیلی هم ریلکسم.

از سفره عقد تو تالار بدم میاد چون قبلا تو محضر عقد داشتم دیگه چرا دوباره یه ساعت از مراسم رو تلف کنم واسه یه چیز فرمالیته و الکی 

ساعتامونو پارسال همینجوری بی مناسبت خریدیم 

خرید عروسی هم نميكنیم هرچی احتیاج داشتیم بعدا خودمون میخریم 

مراسم حنا هم نمیگیرم خوشم نمیاد 

ساقدوش هم که فقط خرج الکیه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706