2733
2734
عنوان

من کم خرجم یا خانومای دیگه خیلی پرخرجن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3559 بازدید | 99 پست

هر وقت خودت احتیاج به کاری داشتی انجامش بده وگرنه نگاه به کسی نکن من مژه کاشتم دو ماه بیشتر نتونستم تحملش کنم کندمشون

ناخن هم گذاشتم باردار شدم خودم کندمشون😂

دیگران هم برام مهم نیستن

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم همین قد شما خرج میکنم برا خودم 

فقط همه پولم میره برا کلاس زبان و کلاس  آرایشگری

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2731

منم خیلی زورم میاد پول آرایشگاه بدم. غیر از پول کتاب و اینترنت و شارژ و... لباس که سالی دو سه تا مانتو و ۳ تا روسری و یکی دو تا کفش و یه شلوار و سه چهار دست لباس تو خونه اس چیزی نمیخرم. شاید یکی دو بار برم آرایشگاه فقط برای کوتاهی. اصلاح و اپیلاسیون هم خودم انجام میدم... 

والا من اصن زورم میاد اینقدر پول مفت بدم به ارایشگاه لباسم در همین حد شما میخرم ولی مثلا بیرون رفتن با دوستام سفر تفریح و اینا خیلی میرم و خرج میکنم واسه عزیزانم هم زیاد هدیه میخرم از حقوق خودم البته

درباره ارایشگاه رفتن منم نمیرم....لوازم ارایش زیادم خوب نیست هر چی کمتر استفاده بشه بهتره...

اما تو خرید لباس و لباس زیر کم نزار . ورزشم بکن کلاسم برو و هنرایی که علاقه داری دنبال کن... بعدش حالا که کم خرجی پول جمع کن طلا بخر به چشم پس انداز نگاش کن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2740
نمیدونم چرا نمیتونم خرج کنم  

من مثلا ماهیانه همون یه تومن رو برمیدارم ولی شاید ۵۰۰ یا کمتر خرج کنم بقیه اش پس انداز میکنم 

دیگه نبایدد بزاری مرد هم زیادی پول جمع کنه خو ب نیست 😅😅

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

اگه وضعت خوبه لباس بخر یا براخودت یا برامن چه اشکالی داره ادم هدیه بده به دوستش😝

لوازم ارایشم نخر زیاد همش پوست رو خراب میکنه دورچشم ودور لب ودور گوش ولیزر وفلان وفلان

همش فقط مد وتبه باورکن

من هیچی نمیزنم خیلیم خوبه پوستم یعنی خودم راضی ام

هر ارایشگاهی هم رفتم گفتن پوستت خوبه چون موادارایشی ندیده به خودش بد بخت😁

ب خودت بیشتر برس وثعت مالیت خوبه دو تا مانتو برا یسال خیلی کمه 

منم دوتامانتومیگیرم یکی براعیدوعیددیدنی یکی هم براتابستون توپاییزکه دیگه نمیشه مانتوپوشیدبایدپاییزه بخری توزمستونم پالتومانتوهم زیادکارایی نداره یکی براتابستون یکی برابهاربنظرمن کافیه

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

منم کلا خرج آرایشگاهم فقط یه اصلاح و ابروِ😕خرید شاید سالی یبار شایدم نه.البته راضی نیستم و بهش افتخارم نمیکنم اگه میتونستم نه به اندازه ی دوستات ولی خب تا جایی که نیاز داشتم و اسراف نبود خرید میکردم و به خودم میرسیدم

دوساله بعد عروسی خرید نکردی،ینی ضد آفتاب یا نرم کننده دست لازمت نشد؟

ابروهات حرفه ای برمیداری یا مدلش خوبه ک آرایشگر لازم نداری

شایدم پوست دست و صورتت خوبه نرم کننده و ضد آفتابو و اینا لازم نداری

...
2706