2733
2739
از مرغ بدم میومد از قابلمه ای که اخرین بار توش مرغ درست کردم تا حد مرگ متنفر بودم

من الان اگه بدونم توی یخچالم مرغ هست تا حد مرگ بالا میارمممم

یعنی جایی مرغ باشه همینه اوضاعم

انگار رو سرم سنگینی میکنه!

6 ماهه تمومه حتی نگاش نکردم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😵😵

🥴🥴😐😐

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2728
2738
من اون موقع شبکه ی بازار داشت تلویزیون. من به این شبکه ویار داشتم به خاطر تبلیغ هایی نشون میداد

من تموووم پیجای اشپزی اینستا رو انفالو کردم

از همشون بدممیاااد  

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

من کل بارداریم یه قطره آب نخوردم.حتی یه قطره ها.میدیدم کسی آب میخوره بالا میاوردم.ادکلن شوهرم که دوسش داشتم بوی گند میداد تو بارداریم😂

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞
😂😂😂😂😂😂😂😂😂

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706