2733
2734
دقیقا مثل من نصفشو خوندم به وجد اومده بودم ک وااای عجب واقعیت جذابی بعد رفتم سرچ کردم دیدم نه بابا و ...

دقیقا منم تا الان خیلی با اشتیاق میخوندم ولی الان که وسط جدد دوم هستم و فهمیدم دیگه دستم سمتش نمیره. 

ولی اینم بگم بازم از خوندن رمان های آبکی عشق و عاشقی بهتره

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آده میخاست خاهرش کنه😒

آره همش میگه اینو. من چندشم میشد از این جمله

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
دقیقا منم تا الان خیلی با اشتیاق میخوندم ولی الان که وسط جدد دوم هستم و فهمیدم دیگه دستم سمتش نمیره. ...

من رمانای تاریخی رو دوست دارم مثل دزیره ... 

اما سینوهه واقعا دلمو زد...

احساس کردم با روحم بازی شده😂غرق شده بود تو قصه اش

یه چیزایی باعث شد شک کنم. بعد رفتم نقد و بررسی ها و دلایل رد سندیتش رو خوندم و دیدم بعلهههه شک ام در ...

من خیلی دوسش دارم ولی تو نت نوشته ذبیح الله منصوری مترجمش ۲۴۰صفحه بهش اضافه کرده دراصل شصت وخورده ای صفحه س😕😕😐

2740
از کجا به این نتیجه رسیدید؟ تاریخی نیست ولی به قلم سینوهه نوشته شده تا جایی که میدونم

دلایلش خیلی زیاده و تمامش منطقی و عقلانیه. 

برو نقدش رو بخون. بهت ثابت میشه بر اساس واقعیت نیست و اینکه به خاطر بالا رفتن فروشش اسم ترجمه رو روی کارش گذاشته

عزیزم من کتاب سینوهه رو خوندم کتاب پر کششی هست و بالای هزار صفحه. اما اصل کتاب 60 صفحه است مترجم انق ...

همه ی نقد ها رو خوندم

چرا تو اين كتاب چيزي از يوزارسيفگفته نشده؟

چون میکا والتاری به خدا اعتقادی نداره ولی فک میکنم همون اخناتون هست ،چون میگه اخناتون یه ادم متوهم مریض حال بوده ک دچار بیماری صرع هست ک هربار ک بهوش میاد فک میکنه بهش وحی شده،بعدم چندین بار میگه اخناتون خدا پرست بوده و با اینکه میکا خودش مدام میخاد شخصیت اخناتون رو تخریب کنه اقرار میکنه ک ادم درست و زود رحمی بوده

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
نه عزیزم ،واقعا طبق مستندات تاریخی هست،حتی بنظرم واسه فیلم حضرت یوسف هم ازش بعنوان منبع استفاده کردن ...

اوه پس بگو چرا اسم حضرت یوسف نیست حتی تاپیکم زدم درموردش هیچکی اینو نگفت

من خیلی دوسش دارم ولی تو نت نوشته ذبیح الله منصوری مترجمش ۲۴۰صفحه بهش اضافه کرده دراصل شصت وخورده ای ...

درسته

برای همین نمیگن ترجمه ایشونه. میگن تالیف آقای منصوریه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2706