2737
2739

هرکی هر گندی و زده و کسی ندانسته و رو کنه من خودم من خودم چن وقت پیش خیار شور انداختم نمیدونستم نمک زیاد ریختم به حدی شور شده که میخوام دور بریزم شوهرم ندونه

هیچوقت ظاهر زندگی دیگران وبا باطن زندگی خودت مقایسه نکن همه از ظاهر با هم خوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه بار مادرشوهرم اینا اومدن خونه مون خیلی عصبیم کرده بودن پشه افتاد تو چایی ساز دیدمش اما برو خودم نیوردم چایی پشه ای دادم دستشون😂

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2740

نریز دور عزیزم،قبل خوردنشون یه ساعت قبل بخوابون تو آب نمکش کمتر میشه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

واسه  اولین اشپزیم مجرد بودم عدس پلو گذاشتم

عدسا رو نزاشتم بپزه فقط سرخ کردم

چ رنگ و رویی داشت غذا ولی عدسا مث سنگ

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒

مرغ بریون گذاشته بودیم تو فر رفتیم بیرون اومدیم دیدیم چشم چشمو نمیبینه. روغنش ریخته بود کف سینی فر سوخته بود دود داده بود کل خونه رو. پسرم فکر کرده بود اسفند دود کردیم 😂 به حدب دود بود گفتم کربن شده. مرغه سالم بود ولی فقط دود داده بود 

دنیام بچه هام 🥰  
برنج رو بدون اب گذاشتم رو گاز🤪تا یک ماه بو شالیزار میومد تو خونه

وای خدا نکشدت😂😂😂😂

هیچوقت ظاهر زندگی دیگران وبا باطن زندگی خودت مقایسه نکن همه از ظاهر با هم خوب

یه بار تو ابگوست نخود یادم رفت بریزم 

وقتی آماده شد فهمیدم 

شوهرم پرسید نخود نداره ؟

گفتم چرا نخودمون کم بود خیلی پخت له شده🙄

نمیدونم باور کرد یا فهمید و  به روم نیاوردم

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
2706