2733
2739
عنوان

کی میخوایید تمومش کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 44 پست
جلو بابام حرف چند همسری بشه عصبی میشه  داد میزنه میگه برکت و سلامتی میره  نمیدونم بضی از خ ...

اخی چ بابایی❤❤❤

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما نمیتونیم تصمیم بگیریم دیگران چه تاپیکی بزنن یا نزنن تاپیکی که دوست نداریم میشه باز نکنیم

عزیزم مسئله من تاپیک نیست اصلا ربطی نداره به من. ولی غیر اینه که همینایی که تاپیک میزنن افکارشون رو تو جامعه هم تزریق میکنن؟ 

دنیام بچه هام 🥰  
مشخص میشه طرفدار این مسئله ای گویا 😂😂 اره من میسوزم. واسه فرهنگی چند هزار سال واسش زحمت کشیده شد ب ...

طرفدار این مسئله نیستم اصلا کاری به این موضوع ندارم فقط میگم هرکی هرتاپیکی دوس داره میزنه اگه کسی دوس نداره خب بازش نکنه 

نیازی به این همه خشونت نیس

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2731
منو همسرم تو خونه خیلی شوخی میکنیم در‌این باره میخندیم.تاپیکی ندیدم من تاحالا دربارش اینجا.حالا شما ...

عزیزم درباره چند همسری خانوما هم شوخی میکنید با همسرتون؟! 

دنیام بچه هام 🥰  
عزیزم مسئله من تاپیک نیست اصلا ربطی نداره به من. ولی غیر اینه که همینایی که تاپیک میزنن افکارشون رو ...

میفهمم حرفتو عزیزم والا اگه به من بود نصف بیشتر تاپیکها رو نمیذاشتم بزنن اما بحث ازادی بیانه دیگه ما نمیتونیم باید نباید تعیین کنیم 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
همین چند دقیقه پیش زدن

جدی پس من ندیدم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2740
هیچ وقت میفهمی هیچ وقت تمومش نمیکنیم 😂😂😂😂 چهارتاشونو دوست داریم  عدالتم رعایت میکنیم  ...

هار هیر هور

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
طرفدار این مسئله نیستم اصلا کاری به این موضوع ندارم فقط میگم هرکی هرتاپیکی دوس داره میزنه اگه کسی دو ...

غیر اینه که افرادی که اینجا هستیم، آدمای همین جامعه ایم؟ غیر اینه که ادما از هم تاثیر میگیرن؟ 

دنیام بچه هام 🥰  
میفهمم حرفتو عزیزم والا اگه به من بود نصف بیشتر تاپیکها رو نمیذاشتم بزنن اما بحث ازادی بیانه دیگه ما ...

دلن واسه خودمون میسوزه. مردم ساده ای هستیم....... خیلی چیزا رو نمیشه گفت چون میترکه تاپیک.... ولی اینا همش واسه سرگرم کردن مردمه که گویا موفق هم بوده 

دنیام بچه هام 🥰  

امیدوارم صدا و سیما بیخیال تبلیغ در رابطه با این موضوع بشه

ما مردم معمولی هم باید چوب مسئولامونا بخوریم،ظاهرا از زحمت مداوم پنهان کردن حرمسراهاشون خسته شدن ،میخان راحت و اسوده با معشوقه هاشون دور دور کنن😬

😞

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
دلن واسه خودمون میسوزه. مردم ساده ای هستیم....... خیلی چیزا رو نمیشه گفت چون میترکه تاپیک.... ولی ای ...

عزیز جان فک میکنی کم مسئله ای هست؟؟؟

الان همین ماه دوتا فیلم از شهردار کهکیلویه و بویر احمد درومد

چند ماه پیشم ک گند کار شهرداری اسبق تهران

خسته شدن ازینکه مجبورن اینجوری زحمت پنهانی عشق و حال کردنشونو بکشن😪

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2706