2733
2734
عنوان

بچه هاااااا ببینین چی پیدا کردددددددم جیییییییییغغغغ+عکس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 2623 بازدید | 160 پست
من دخترم متولد۸۸🙄خودم بیست وهشت سالمه

از ی بابت راحتی... 

از بابت لباس خریدن 

دهه 80 ها براشون لباس شیک و اینا مهم نیست فقط پاره پوره باشه

خواهرم متولد 82 هست رفته بود شلوار بخره ی شلوار گشاد بلند و پاره پوره 300تومن مامانم نخریده بود... 

اون شب داشتم کشو شلوار هامو مرتب میکردم ی شلوار کهنه پیدا کردم لی بود همون مدلی پاره گشاد بلند (باید پایینش رو چند تا تا میزد عین اون ک تو بوتیک دیده بود) 

بردم دادم بهش... اوف ذوووق کرد پوشید رفت خونه رفیقاش 

دوستاش دورش کرده بودن ک وای فلانی این چ جنسیه عجب چیزیه تروخدا از کجا خریدی 😑😑😑😑

مامان میگه خدا خیرت بده من دل ندارم ب لباس پاره پول بدم خدا ترو رسوند😐😐😐😐😐😅😅😅

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از ی بابت راحتی...  از بابت لباس خریدن  دهه 80 ها براشون لباس شیک و اینا مهم نیست فقط پا ...

🤣🤣🤣🤣🤣وااای خدا دختر منم حتما اینجوری میکنه دوسال دیگه...هرجا باهم میریم میگن خواهرین؟دخترمم قدبلنده قشنگ هم قدیم😃

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
🤣🤣🤣🤣🤣وااای خدا دختر منم حتما اینجوری میکنه دوسال دیگه...هرجا باهم میریم میگن خواهرین؟دخترمم قدب ...

😅😅😅😅آخی مامان جوون همینه دیگه

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
وای خوشبحالت چقدر فاصله سنیت با دخترت کمه😍

اره الان که خیلی خوبه باهم دوستیم.انقدر توخونه مسخره بازی درمیاریم ومیخندیم ..حس میکنم برگشتم به دوران دانش اموزیم...اما اونوقتا که کوچیک بود هم سنامو میدیدم غصه میخوردم.میگفتم چرازود بچه دارشدم😔ولی الان خداروشاکرم..دخترم نقطه قوت زندگیمه😍❤

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤