2752
2734
عنوان

از این عشق آتیش گرفتم 😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1886 بازدید | 69 پست
قیافم خوبه مناسبه عملی نیست ولی میگن ظریفه و با نمکی  وزنمم خوبه فیتنس کارم قدمم ۱۷۴  خا ...

پس بیخیالش شو

خودتو تحقیر نکن 

برو پیش یه روانشناس مشاوری چیزی 

کمکت کنه فراموشش کنی

زنان علیه زنان نباشیم ! کنار هم تا برابری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس بیخیالش شو خودتو تحقیر نکن  برو پیش یه روانشناس مشاوری چیزی  کمکت کنه فراموشش کنی

ببخشید خودمو تحقیر نکنم یعنی چی 

یعنی همی مثلا نگاش نکنم 

من کلا سر سنگینی خیلی کم حرفم می‌فهمه ک رفتار باهاش عوض میشه

خیلی کار بدی کردم ینی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

@Hamsarane_Beheshti

🔹🔸🔹🔸🔹🔸

#پست_ویژه

برای وابسته کردن مرد به خود دنبال مرد ندو! هر چه پی اش بدوی، در می رود!

خوشبحتی مثل پروانه ای است که اگر پی اش بدوی دور می شود.

خب مرد ها ذاتا صیاد آفریده شده اند.  زن ها باید صید باشند و مرد صیاد و چطور به این مهم باید برسید. آری

برای جذب مرد باید بدانید که

مرد ها صیاد هستندزن ها نیز صید! باید صید شوند.. باید صیاد استراتژی بچیند، درگیرش شود، باید رویش کار کند تا بتواند او را به چنگ اورد

اما خب دختر ساده دل چه می کند؟ می پرد توی آغوش صیاد و چه بسا از چنین صحنه ای خود صیاد هم بهراسد! ( واقعا تصور کن .. صیادی پی گرفتن خرگوشی است، و خرگوش به جای فرار به آغوش صیاد بجهد!! سکته می کند بنده ی خدا ! )

هر جا تو دنبال مردی بدوی، ( مخصوصا برای ایجاد رابطه ج ن سی ) مرد این را لطف به خود نمی پندارد! بلکه می گوید این زن برای خودش ارزش قائل نیست! راستش همه مرد ها می خواهند مطمئن باشند آن را که تور می کنند، چیز با ارزشی است! هیچ کسی که پی عقاب می رود، از شکار کرکس خوشحال نمی شود! گرفتی چی می گم؟

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

@Hamsarane_Beheshti

🔹🔸🔹🔸🔹🔸

💙صدا کن مرا...