2737
2739
هیچ کار نمیشه کرد دخترها فرم و حالت چشمشون و مشکلات چشمی شون ب مادر میره و پسرها ب پدر

نه کلا شکل هر کدوم باشن ژن اون ادم قوی تره توشون دختر پسر نداره من شکل مادرمم حتی فرم لبم چشمم خواهر بزرگترم اندامش صورتش چشمش جنس موش خلقو خوش همه به پدرم کشیده

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

من احساس میکنم با گذشت زمان و بالاتر رفتن سن چشم ریز میشه ینی تو خیلی از بازیگرا اینو میبینم نمیدونم بخاطر پایین افتادن ابروعه یا تغییر اندازه چشم 

مثلا چشای یکتا ناصر و شیلاخداداد خیلییی عوض شده کلا چند سال پیش خیلیی خوشگلتر بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بچس بزار از ظاهرش لذت ببره از همین الان یه جوری نباشین که بعد ها از ظاهر خودش بدش بیاد مث ملیونها ایرانی  که الان  هر روز درگیر یه عمل جدیدن واسه معقول شدن حداقل پیش خودشون و هرگز قانع نمیشن و میشن هانیتا و سحر و......

سلام عزیزم  اتفاقا میخاستم بپرسم ببینم با پلاسما فرق داره یا نه؟؟ 😘

سلام گلم خوبی.بله پلاسما خیلی ضعیف تر پلکسر هست امکان لک هم داره جوابدهی هم خیلی طولانی تر دماغمم تمام شد راستی عالی شد😍😍

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2731
2740
پلکم پف خیلی داشت سوزوندم اون پف ها را با لیزر 

عزیزم، چند جلسه طول کشید؟ راضی هستی؟پیش کدوم دکتر رفتی؟

تهرانی؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
سلام گلم خوبی.بله پلاسما خیلی ضعیف تر پلکسر هست امکان لک هم داره جوابدهی هم خیلی طولانی تر دماغمم تم ...

خداروشکر نمیتونی عکسشو بزاری؟؟ فقط بینشو

منم قراره احتمالا ماه بعد این ماه ی کاری دارم وقتشو ندارم فعلا

برعکس شده پس.چشمای دخترم کاملا عین عمه هاشه

اصلااااا مهم نیست بلاخص تو دختر چون با ارایش نرمال میشه خواهر همسر من همیشه ارایش چشم داره سایز چشماشم نرماله اما پاک میکنه باید بگردی چشاشو پیدا کنی خیلی ریزه چه فرقی داره وقتی میشه با یکم دم خط چشم درستش کرد

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
سلام گلم خوبی.بله پلاسما خیلی ضعیف تر پلکسر هست امکان لک هم داره جوابدهی هم خیلی طولانی تر دماغمم تم ...

بینیتو پلاسما زدی؟

همه چیزش .چشمای من رنگیه حتی رنگشونم نرفته به خودم

خب میگم ک رنگ و اینها ن ولی خدای نکرده مشکلات چشمی دختر از مادره.عزیزم سخت نگیر الان بچس من خیلی ها میشناسم ب دنیا اومدن چشم هاشون ریز بود بخاطر پف زایمان بعدش خوب شوه

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706