2737
2739
عنوان

بچه ها به دادم برسید یعنی بچه ام سقط شد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 68 پست

من تو بارداری خیلی استرس کشیدم اوایلش ک نمیدونستم یک عالمه قرص خورده بودمبعدش چنبار پا بچه اولم محکم خورد ب شیکمم چنبار از گربه ترسیده بودم یک متر پریدم بالا 

چیزایی خورده بودم بعد فهمیدم نباید میخوردم 

همه این استرسای الکی منجر شد دیابت بارداری دو ماه اخر بگیرم مدام گریه میکردم

از الان بخاطر هر حرفی اینجوری کنی باور کن تهش اگه دیابت نگیری ی مادر افسرده و نگران میشی

نکن خواهر من

خدا جونم شکرت❤️خیلی دوست دارم❤️
منم همش خسته ام از بعد از ظهر هی سعی کردم از بوی چیزای مختلف بدم بیاد که بگم الکی گفته ولی باز تا شن ...

خسته نباشییییییی. حالا با خیال راحت برو نی نیتو بغل کنو لا لا......🤭

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تو بارداری خیلی استرس کشیدم اوایلش ک نمیدونستم یک عالمه قرص خورده بودمبعدش چنبار پا بچه اولم محکم ...

مرسی دوست جون مهربون🌹🌹خدا بچه ها تو حفظ کنه 

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
وای خدا از زبونت بشنوه داشتم دق میکردم انقدر گریه کردم همسرم میگه گریه بیشتر برا بچه بده تا چرندیات ...

اصلا به خودت استرس نده

اون خداي بزرگ كه از يه قطره اب يه انسان به وجود مياره 

توي همه مراحل كمكت ميكنه ❤️

2740
اصلا به خودت استرس نده اون خداي بزرگ كه از يه قطره اب يه انسان به وجود مياره  توي همه مراحل ك ...

تا رو خدا برام دعا کن من بعد از یه سال و نیم اقدام باردار شدم 

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️