2737
2739
تو رو خدا ی کوچولو از این ارتعاش برا من بگو😐

من قبلا به شوهرم شک داشتم اینقد تکرار کردم دوسم داره که الان آرامش پیدا کردم و واقعا زندگیم دیگه جنگ اعصاب نداره.قبلش البته با ارتعاشات منفیم که همش میگفتم تو مشهد تنهاست با کسی در ارتباطه و همش دلشوره داشتم باعث شد بهم خیانت کنه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشحالم هستی؟تازه ازدواج کردی داغی.یک سال دیگه میفهمی چیکار کردی خخخ

سه ساله با همیم یه لحظم پشیمون نشدم خدا رو شکر، آدم به هرچی فکر کنه انتظارشو بکشه نصیبش میشه

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
همون طوری که میگه تو وویس هاش وقتی یه چی میشه باید سریع حس خودتو خوب کنی وگرنه یه ذره کش بدی یا بیفت ...

من مثلا ی هفته حالم خوبه بعد مثلا ی امتحانو گند بزنم دیگه حالم بد میشه گند میخوره به همش 

2728
سه ساله با همیم یه لحظم پشیمون نشدم خدا رو شکر، آدم به هرچی فکر کنه انتظارشو بکشه نصیبش میشه

خب خدارو شکر.ایشالا همیشه همینطوری باشین

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2738
ای وای  این فکرا چی بوده🤐

چون همش انلاین بود ولی پیامای منو سین نمیکرد.جواب نمیداد.بهم زنگ نمیزد.زنگ میزدم جواب نمیداد بعد میگفت من سر کارم نمیتونم جواب بدم.تا ساعت ده بعضی شبا میگفت دفترم میگفتم گوه میخوره معلوم نیست کدوم گوره

آها یعنی بحث عشق و عاشقی ی نفر خاص نبود نه؟؟  مثلا با خودت می گفتی شوهرم این شکلی باشه و اینا؟ ...

بله فرد خاصی مد نظرم نبود دوست داشتم کائنات خودشون برام انتخاب کنن،مشخصات همسرمو می نوشتم و تصویر سازی میکردم

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
الان چی این کارا رو کنار گذاشته؟ ؟؟

اره آدم شده.البته خدا میدونه.ولی توی گوشیش که چیز مشکوکی نیست.از وقتی اومده شهر خودمون خیلی بهتر شده

2706