2737
2739
عنوان

مرد نباید حس کنه که زن وابستش شده .

| مشاهده متن کامل بحث + 18449 بازدید | 703 پست
به عبارتی مردا لیاقت ندارن لیاقتشون همون زن هرزه هست 😊

نه ...جنبه نداریم .حس رقابت بالاست...اگر مرد فکر کنه این زن سریع میتونه ولش کنه و بره سراغ گزینه روی میز بعدی ، حس رقابت می زنه بالا و شروع می کنه به ناز کشیدن ..

مهدی حسینی هستم .متخصص سئو و تولید محتوای اینترنتی ، طراحی سایت .مشغول ترجمه مقالات مربوط به سلامت ، پزشکی و گیاهان دارویی هستم .
😂😂😂😂😂😈😈😈😈😴😴😴😴😴😴

جا این شکلا توضیح بده

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه یه مرد واقعا مرد باشه نیازی به هیچ کدوم از این کارا نیس ...مردی که با هرزه میپره مرد نیس ببخشید یه اشغالی هست که دوس داره وسط اشغالا باشه ....مگه زندگی بچه بازی که جا بذاری بری رفتن اسونه موندن و ساختن سخته 

الهی مرد گیر ادم بیاد نه اشغال پرست 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2740
خیلی ممنون  فقط ی مشکلی ک اکثر مردای ایرانی دارن اجازه ی پیشرفت ب همسرشون نمیدن و مجبور میکنن ...

اره یکیش شوهر خودم 

خیلی قشنگ بهم گفت بالت نمیدم که پرواز کنی

نمیزار حتی کلاس برم

لعنتی

منم مجردم و نظری که دارم صرفا تئوریه ولی میگم عشق اگه عشق باشه با هیچی تکون نمیخوره اون مرد اگه عا ...

به خدا چون مجردی عشق عشق میکنی 

تو زندگیه متاهلی عشق کشکه

همه چیز عادته 

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                
واقعا دستت درد نکنه .عینه حقیقت و گفتی. مردا از زن مستقل و ازاد میترسن

شوهر من واقعا از زن مستقل میترسه میگه زن نباید درآمد و پس انداز داشته باشه😡

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
نه ...جنبه نداریم .حس رقابت بالاست...اگر مرد فکر کنه این زن سریع میتونه ولش کنه و بره سراغ گزینه روی ...

یه مردی که از همسرش همش ایراد میگیره..باید چکارش کرد؟میشه تاپیک جدیدمو نظرتونو بگید

شما که اقایی اگر خانومت رو فهمیدی بهت وابسته است  و دوستت داره اینکارو نکن ، خانما این چیزا رو بهتر از هر مردی میدونن ولی چاره ای ندارند و خیلی چیزای دیگه .

دنیا عین تصورات ما نیست 

اصلا هم اینطور نیست بستگی به ذات ادما داره مرذی که بدذات و پست فطرته هر جور باهاش رفتار کنی اخر ذات خرابش به سمت خیانت و کثافت میکشونتش،، اما وقتی ذات پاک و درستی داشته باشه بازم هر جور باهاش رفتار کنی ذات پاکش نمیذاره خطا کنه،،، چه مرد چه زن فرقی نمبکنه مهم ذات ادماست

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

موافقم .

دوست پسر منم همینطوریه.خودش بهم گفت تو هیچوقت حق نداری برای کادو بخری.یا قربون صدقه م بری.

فقط من باید خرج کنم و قربون تو برم.گفت  تو بهم توجه کنی جوگیر میشم اذیتت میکنم😅😅

همین که ترس ازدست دادنمو داره همش تلاش میکنه.سوپرایز و هزارتا کار قشنگ.

چون میترسه برم 

واقعا مردا عاشق بی محلی و زنهایی هستن که وابسته نباشن👌👌

با استارتر موافقم 

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز