2733
2734
عنوان

بیاین یادتون بدم چجوری از خواستگارتون حق طلاق بگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 3883 بازدید | 95 پست
منم حق طلاق گفتم بهش بده گفت نه خیلی ان عصبانی شد گف مگه بیغیرتم! ی سوال دارم ،من مریضی خاص دارم و ...

متاسفانه سطح فکرا پایینه و بی غیرتی میدونن این مساله رو این از همون تفکر مردسالانس که حاضر نیستن از قدرتشون کمی کم بشه. 

من که هیچوقت حاضر نبودم با یه آدم مردسالار ازدواج کنم. 

میتونی هر تعهدی میخوای تو عقد نامت ذکر کنی مرد امضا کنه ولی یه چیزی مثل حق طلاق حتما باید تو محضر ثبت بشه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
ببین بعضیا که میگن ضد زن توقع دارن همه چیز مال زن باشه خب اونوقت ما با مرد سالارها چه تفاوتی داریم؟ ...

با حق طلاق موافقم.اما با نظرتون در مورد مهریه اصلا.مهریه خیلی هم بدرد میخوره اگر مالی یا ملکی داشته باشه در جا توقیف میشه.یا حتی دیدم مرد فوت شده کل اموالش رو خانوادش گرفتن خانم هم مهریش رو اجرادگزاشته یک مغازه رو فقط پس گرفته.مهریه هم خیلی خوبه .اینجور چیز ها هم پیش میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه باز هم حق طلاق ما نداريم  در واقع اقاااا وكالت ميده .....

همونه دیگه عزیزم وکالت بلاعزل میده که تو هر زمان خواستی میتونی جدا شی چه فرقی میکنه مهم اینه که یه راه در رو هست. 

درضمن از وکالت بلاعزل نمیتونه هیچ وقت رجوع کنه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
من مهریم معقول بود حق طلاق و مسکن و نصف نصف و مهاجرت و تحصیل و کارم تو خواستگاری گفتیم میخوام و گرفت ...

دقیقا به نظرم زن و مرد باید برای زندگی مسالمت آمیز از یه سری حق و حقوقای بیخود هم بگذرن وقتی همه چیز برابر باشه زندگی خیلی زیبا تره من از مهریه سنگین اون از نگاه های مردسالارانه 

2731
صد در صد عزیزم نمیبینی خانمایی که میخوان طلاق بگیرن چقد اذیت میشن؟

البته خودم حق طلاق.حضانت فرزندان با حق تحصیل و محل زندگی و... رو دارم فقط حق خروج ازکشور رو یادم نبود اونموقع نگرفتم.ولی نمیدونم بدرد میخوره یا نه

ممنونم ❤️باهاتون موافقم 

قربونت برم ❤️

ببخشيد از خداشون هست بريم 🤣

اون که آره ولی از خداشونه با عذاب برید😂

Love you😘😘😘

می تو می تو❤️❤️😘

ولی واقعا این چیزها فرهنگ پذیرش هم میخواد.شب خواسنگاری دختر عموم بابام ور خفا به عموم گفت حق طلاق هم ...

واقعا چقد زشت بابات صلاح برادرزادشو میخواست انشاالله که خوشبخت شن ولی اگه روزی به مشکل خورد به حرف بابات میرسه. 

کسی که لیاقتشو نداره نباید راهنمایی کرد. 

این حرفارو اگه خانواده پسر بزنن به دختر آدم میگه به درک گور باباشون برن مام دختر نمیدیم ولی وقتی طرف دختر به برادرش بزنه اوج بی فرهنگیه

واقعا اتفاقا ما هم به باباگفتیم اینها ارزش راهنمایی ندارن نباید حرفی میزدی.اخه خواهر خودم به مشکل برخورد تو زندگیش واسه همین بابام حساس شده.تو یه تایپیک دیروز عدم تمکین بودم شما هم اونجا نظر بودین

من قبل ازدواج حق طلاق خواستم اونم گفت هرچقد بگی مهریتو میدم اول زندگی...خونه رو هم سه دنگشو زد به نا ...

خداروشکر عزیزم 

یادمه واسه ازدواجم با استادم که حرف میزدم راجع به ازدواجم گفتم میگه مهریه کم عوضش حق طلاق میدم

دوستمم کنارم بود گفت استاد ولی خواستگار من میگه هرچقد بخوای مهرت میکنم ولی بهت ازین حقا نمیدم

استادم برگشت به دوستم گفت این آدم به درد ازدواج با تو نمیخوره وقتی از همین اول به تو اعتماد نداره چون میدونه مهریه رو اول آخر درست حسابی نمیده 

و به من گفت عالیه حتما بهش فک کن 

من اون لحظه نفهمیدم چرا اینجوری گفت اما الان به حرفش رسیدم. 

خداروشکر زندگیت خوبه عزیزم باهم دیگه مهربون باشید ایشالا که هیچوقت ازین حرفا بینتون پیش نیاد ولی خب همه مث شوهر شما خوب از آب در نمیاد آدم باید قیل ازدواج خیلی حواسش باشه

با حق طلاق موافقم.اما با نظرتون در مورد مهریه اصلا.مهریه خیلی هم بدرد میخوره اگر مالی یا ملکی داشته ...

خب شما نمیتونی هم مهریه بخوای هم حق طلاق. یا اینوری یا اونوری دیگه نمیشه با جفتش موافق بود. همه هم مال و اموال ندارن که توقیف شه اونوقت هم عذاب طلاق رو باید بکشن هم عذاب نگرفتن مهریه رو

2706