2737
2739

خدالعنتش کنه سراینکه قبض برق وباتاپ پرداخت کردم ازخواب بیدارشده بود بهش گفتم من قبضو باتاپ پرداخت کردم.گفت مگه خودم چلاق بودم میخواستم فیشی پرداختش کنم منم گفتم خودت گفتی باتاپم میشه پرداخت کرد.گفت اره بعدش یادم اومد که باید فیش بگیرم .منگفتم ازکجا بدونم هی به شوخی داشتم جوابشو میدادم که لابد چلاقی که پرداخت نکردی و خندیدم اومد طرفم سرموچسبوند به دیوارمحکم فشارم دادمنم گریه کردم گفتم تو چراهربار اینجوری میکنی من داشتم شوخی میکردم خودت گفتی مگه من چلاغم میگه وقتی من میگم تو چراباید تایید کنی یه دوسه بار اومد صورتموبادستش گرفت محکم تهدیدم کرد بعدشم محکم لگد زد باپاش گفت به این میگن زدن نه اونی که تو میگی

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤

پام درد گرفت بیشتراز پام قلبم درد گرفت ....

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وحشی شدن مردا 

کاه یونجشون زیاد شده

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2706