2733
2734
عنوان

خانوما کیا ماشین دارن برا خودشون ؟😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3074 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
ای کلک 😁 بگو و فرار کن 

😂😂😂 يبار براي دوستام عكس بستني ك تو ماشين بودم گذاشتم

يكي فهميده بود 

هرجا ميديد منو هي ميگفت ايشون ماشينش فلان قدر مي ارزه مرفه بي درده حرف مارو نميفهمه😑پشت دستمو داغ كردم😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
کنجکاو شدم نمیشه بگی😜

نه😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من پراید داشتم ی تصادف باش کردم شوهرم تازگیا فروخته پولشم نصف مال من بود نصف مال اون گوایناممو بگیرم ایشالله گفته ایندفه ۲۰۶ میخریم دعا کنید خیلی عشق ماشینم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
به نامته؟ یا فقط میخوای ازش استفاده کنی

فقط استفاده کنم . چون منو همسرم زیاد جدایی نمیندازیم وسطمون و مال منو مال تو نداریم 😍ولی همسرم میگه میزنه بنامم🤗

قدیما به بچه ها میگفتن بازیگوشی نکن🤨الان میگن گوشی بازی نکن😁🤣
2706