2737
2734
عنوان

شما تو بارداری سس مایونز میخوردین؟ فست فود چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 49 پست

اسی ببخش

خانوما من ی هفتس عقب انداختم پری منظمه کیست و تنبلی هم ندارم تو اقدامم پری منظمه بی بی چکم منفی بود امکان داره ازمایش مثبت شه؟کسی اینجوری بوده؟

خدایا شکرت بابت همونی که خودت میدونی🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که همه چی میخوردم ، هم سر اولی هم الان  ،چیپس و پفک و سس و فست فود ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2728
من دکترم اوایل میگفت نخور دیگه منم کلا نخوردم، کلا استرسیم ولی هر چی بیخیالتر باشیم بهتره قدیما که ه ...

من اوایل نمیدونستم باردارم. سرما خورده بودم لیوان لیوان اویشن و پونه دم میکردم میخوردم. کلی نبات زعفرانی با چایی میخوردم. بعد سر پسرم تو اقدام که بودم یه قاشق برنج زعفرونی روی زرشک پلو رو نمیخوردم

دنیام بچه هام 🥰  
2740
من فست فود خودم درست میکنم هرازگاهی میخورم.سس هم چندبار خوردم .کلا استرس ازهمچی بدتره بیخیالی بهتره ...

منم فست فود خونگی. ولی خب بازم روغن داره یا موادش بالاخره مضره. صبحونه ها خامه، عسل، سمنو ، نون پنیر گردو، خرما تخم مرغ، کاچی، فرنی، پن کیک. هرچی باشه 

دنیام بچه هام 🥰  
منم فست فود خونگی. ولی خب بازم روغن داره یا موادش بالاخره مضره. صبحونه ها خامه، عسل، سمنو ، نون پنیر ...

من سمنو وکاچی وفرنی ومربااینا کلا بدم میاد.بعضی روزا عسل باکره یاباخامه میخوردم اماخب وزنم بالاس خامه دیگه نمیخوردم

پنیروگردوام میخوردم که دکترم چندروزپیش گف پنیرم نخور.

حالاموندفقط کره وعسل و تخم مرغ که ادم زده میشه دیگه 

فست فود که خیلی مضره. من گاهی میخورم ولی بازم نگرانم

الان همه چی شیمیاییه و ضرر داره حتی مرغی که میخوریم 

میوه ای که میخوریم 

ختی هوا هم آلوده و مضره 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
پنیر چرا؟ بخاطر فشار خون؟ 

نه اصلا فشار ندارم همیشه فشارخونم ۱۰هستش.دکترموعوض کردم،قبلی اصلا چیزی نگف،امااین جدیده میگه ازاول بارداری نزدیک۲۰تااضافه کردی دیگه شور واینا نخور☹️

نه اصلا فشار ندارم همیشه فشارخونم ۱۰هستش.دکترموعوض کردم،قبلی اصلا چیزی نگف،امااین جدیده میگه ازاول ب ...

ای بابا. من 23 کیلو زیاد شده بودم تو بارداری قبلیم. شیر دادم همش رفت

دنیام بچه هام 🥰  
2706