2737
2734

بچه ها الان شوهرم زنگ زد گفت رفتم سونو گفته طحالت بزرگه....چندروزه کلیه هاش درد میکرد لرزش میگرفت الان رفته سونو اینجوری گفته دکترش ساعت پنج میاد اون الان عسلویه اس 😢😢من اینجا دارم دق میکنم تو روخدا اگه تجربه دارین بگین

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
عفونت یه جایی از بدن هم باعث بزرگی طحال میشه احتمال اینکه عفونت ادراری یا سنگ کلیه داشته باشن هست نت ...

اره یه هفته پیش آز داد گفت عفونت ادراری داره.... خیلی میترسم تونت سرچ کردم چیزای وحشتناکی نوشته بود

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖

ان شاالله که چیزی نیست نگران نباشین بذارین دکتر بیاد نظرشوبده گوگل مزخرف زیاده اعتنا نکنید...

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله که چیزی نیست نگران نباشین بذارین دکتر بیاد نظرشوبده گوگل مزخرف زیاده اعتنا نکنید...

مرسی....خداکنه چیزی نباشه....چون دوره بیشتر عذاب میکشم

2728
مرسی....خداکنه چیزی نباشه....چون دوره بیشتر عذاب میکشم

چیزی نیست بد به دلتون راه ندید⁦✌️⁩

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
سلام من این تاپیکو الان دیدم مشکل همسرتون حل شد.

سلام... دکتر ازدونظر چک میکنه یکی کبدکه خداروشکر مشکلی نبود ویکی آازمایش خون که اونم خوشبختانه مشکل خاصی نداشت.....ولی الان بعضی وقتا طحالش درددمیکنه که قراره بره یه بیمارستان تخصصی....

2738