2733
2734
احتی 10 نفره که همش از پارچه است...یعنی هیچ قسمتش چوب یا فلز نیست
اگه یه پارچه قیمت متوسط بخوام

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من اسفند 90 برای مبل 7 نفره پارچه متری نزدیک 30هزار شد نزدیک 600تومن (کرمانشاه). الان هم پارچه گرونتر شده هم دستمزد بالاتره.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
تعمیرکاره دوست شوهرم بود دستمزد کم گرفت.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مرسی بچه هااااا

راحتی من 10 نفره است...پس خیلی زیاد میشه؟

مثلا یه راحتی مدل ال...بخرم به صرفه تره؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرتون تو یافت اباد با 2و نیم -3 تومن بهم یه راحتی خوشگل ولی با پارچه متوسط میتونم پیدا کنم؟
عزیزم بستگی به مقدار پارچه ای که مبلت میبره داره
من مبلهام که ترک استقبالن رو دادم برای تعمیر . مبلهای من چون خیلی از نظر اسکلت و بدنه جسش عالی بود واگه میخاستم بخرم راحت باید چهار . پنج ملیون پیادهمیشدم تصمیم گرفتم تعویضشون نکنم و با یک و دویست تعمیرش کنم
مطمین باش اگه ده نفره تمام پارچه باشه و یه پارچه معمولی ایرانی جنس خوب که سه چهارسال کارکنه استفاده کنی برات تقریبا یک و نیم تموممیشه
حالا خودت ببین مبلهات اینطوری اررش تعمیر داره یا بهتره مثلا با پانصدتومن بتلاتر یکدست جدیدی بخری
مرسی مینی جون...

یعنی واقعا با 1 نیم میشه همه پارچه اش رو عوض کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با 500تومن میشه یه چیز جدید خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب اینکه عاااااالیه...بتلاتر نمیدونم چه جوریه؟