2733
2739
ببین اصلا نیاز نیست رژیم بگیری هروعده ی غذاییتو پنج قاشق کمتر بخور به مرور وزن کم میکنی بهت فشارم نم ...

مرسی عزیزم حرفات ارومم‌میکنه

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کالری شماری میکنی؟شام بخور ولی ساعت ۶ بخور

همون ساعت ۶ ۷یدونه سیب میخورم بایدچندتا  کالری مصرف کنم ؟؟قدم ۱۵۵ وزنم ۷۰

منوپسرم شماهمه‌😍😍بارون اومد ویادم داد توزورت بیشتره#به یادپسر بارون ....
واقعا سخته دو روز میگیرم‌هی ول میکنم 

من شوهرم دوست نداره وزن کم کنم یه سره سفارش غذاهای پرکالری میده نتونم مقاومت کنم الان گفته امشب پیتزا درست کنم براش میذارم خودم شام بروکلی میخورم دیشب سمبوسه گذاشتم برای اونو دخترم خودم سالاد کلم خوردم

2731
2740
تو برنامه کرفس بزن برات میاره فکر میکنم حدود ۱۳۰۰ کالری باید مصرف کنی

من وسواس چاقی گرفتم الان باید تثبیت کنم ولی حس میکنم بخورم چاق میششم ،تثبیتم 1700من زیر هزار میخورم

برسه روزی که منم تیکر بزنم
کاش یه راه لاغری پیدا بشه من راحت لاغر بشم باشگاه میرفتم به خاطر بچم که مریض شد بعد هم واکسن ولش کرد ...

فکر کنم شیر هم شکمو پر میکنه هم واسه شیر دهیت خوبه

مصرف انواع سوپ وسبزیجات شکممو پر میکنه که بخاطر شیر دهی نمی تونی استفاده کنی نفاخ هست

اوکی شکر 
منم رژیمم. پریروز ۲۵۰۰ تا خوردم دیروز ۹۰۰ تا امروز برنامه ریزی کردم رو ۷۰۰ تا. اگه بتونم 

زیر هزار نخور منم اینکارو کردم متابولیسمم اومدع پایین حتی کالری تثبیتم بخوری چاق میشی

برسه روزی که منم تیکر بزنم
من وسواس چاقی گرفتم الان باید تثبیت کنم ولی حس میکنم بخورم چاق میششم ،تثبیتم 1700من زیر هزار میخورم

وای منم مثل شمام باید روزی ۱۳۸۰ تا بخورم بیشتر از ۵۰۰ تا نمیتونم اگه چیزی بیشتر بخورم عذاب وجدان میگیرم