2752
2734
عنوان

تهران،شیراز،اصفهان،اهواز،بییان تاپیکمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 28 پست
برای ظرف و آشپزخانه آبادان خیلی عالیه اهوازم خوبه سرویس چوب تهران

آبادان؟ شیک تره یا قیمت مناسب تره؟

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آبادان؟ شیک تره یا قیمت مناسب تره؟

شیک و قیمت مناسب

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
شیک و قیمت مناسب

جدی؟ جای خاصی داره؟ میشه اسمش رو بهم بگی؟ مرسی😘

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
من ظروفم بندر دیلم گرفتم خیلی قیمتش مناسب بود و خیلیم شیکن راضی بودم کلا

اونجا نرفتم 🤔 ولی بدم نمیاد برم ببینم چجوریه

جدی؟ جای خاصی داره؟ میشه اسمش رو بهم بگی؟ مرسی😘

کنز المال و امیری 

جنس های خیلی خوبی دارن

💗💗

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
کنز المال و امیری  جنس های خیلی خوبی دارن 💗💗

مرسی عزیزم

من شیرازم ، ظرف و ظروف آشپزخونم رو از اصفهان گرفتم. بقیه چیزامو از شیراز

شیراز ما خلیج فارس یسری ظرفو ظروف قیمت گرفتم نسبت به یاسوج خیلیییی ارزون تر بود!!!البته یاسوج ک معروفه ب گرونی😒

جداااا!!!وای ما میخواستیم بریم اصفهان میگفتن اونجا ی بازار مبل داره خووووبه🙀🙀🙀🙀

اره تو رهنان هست ولی بری تهران بهتره من سه ماه پیش اصفهان سفارش دادم از هرچی مبله متنفرم کردن

شیراز ما خلیج فارس یسری ظرفو ظروف قیمت گرفتم نسبت به یاسوج خیلیییی ارزون تر بود!!!البته یاسوج ک معرو ...

آره خلیج فارس دو سه تا فروشگاه بزرگ داره من چنتا چیز قیمت عالی ازشون گرفتم.جنسشونم خوبه