2733
2734

بفرما

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بفرما

عزیزم من اگو بالا تنه و آستین کشیدم بعد برای کنترل حقه ها که باید دور حلقه های آستین رو بگیریم و با حلقه تنه یکی کنیم جلو خوب بود اما حلقه ی آستین پشت بیشتر از حلقه تنه پشت بیشتره چطور یکیشون کنم؟؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2728
عزیزم من اگو بالا تنه و آستین کشیدم بعد برای کنترل حقه ها که باید دور حلقه های آستین رو بگیریم و با ...

اندازه حلقه آستینی ک از طرف گرفتی چنده؟ 

حلقه آستین های جلو + پشت باید بشن اندازه اون.... 

حلقه آستین ، الگو آستین هم اندازه بگیر .... اگر کم یا زیاد بود   بکنش اندازه حلقه آستین اصلیت 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
اندازه حلقه آستینی ک از طرف گرفتی چنده؟  حلقه آستین های جلو + پشت باید بشن اندازه اون....  ...

۳۹ هست دور بازوش

اندازه حلقه آستینی ک از طرف گرفتی چنده؟  حلقه آستین های جلو + پشت باید بشن اندازه اون....  ...

یعنی به حلقه ی الگوی پشت اضاف کنم؟؟

2738

آخه  دور حلقه آستین پشت بیشتر از حلقه تنه پشته

چطور اندازشون کنم؟؟

اگر کم بود اره 

مثال : حلقه آستین رو اندازه میگیری ، میبینی با توجه ب اندازه اصلیت ، ۳ سانت کم داره... ۱ونیم سانت به حلقه جلو اضافه کن.. و باز حلقه رو طراحی کن...   و   ۱ و نیم.به حلقه پشت.. 

مثلا اگر ۶ سانت کم داشت، ۲ سانت ب جلو اضاف کن ، ۲ سانت پشت... بیشتر از ۲سانت نمیتونیا 

ربطی ب دور بازو نداره

آخه  دور حلقه آستین پشت بیشتر از حلقه تنه پشته چطور اندازشون کنم؟؟

نمیدونم   

ما دوتاشو جمع میکنیم   هرچقد کم داشت   نصف نصف   ب الگو  جلو و پشت  اضافه میکینم 

اگر کم بود اره  مثال : حلقه آستین رو اندازه میگیری ، میبینی با توجه ب اندازه اصلیت ، ۳ سانت ...

آها

یعنی دور تا دور حلقه آستین رو اندازه بگیرم و بعد دورحلقه جلو  وپشتم اندازه بگیرم اگه حلقه ها کمتر از دور آستین بود بهشون اضاف کنم درسته؟؟

نمیدونم     ما دوتاشو جمع میکنیم   هرچقد کم داشت   نصف نصف   ب الگو &n ...

میدانی من چجور کنترل میکنم؟؟

نمیدونم     ما دوتاشو جمع میکنیم   هرچقد کم داشت   نصف نصف   ب الگو &n ...

آجی رفتی؟؟

2706