2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا کنید شهر خودمون خونه بخریم مغازه ای ک میسازیم دررررامدش عالی باشه دعا کنید منم تحصیلاتمو ادامه بدم لیسانس روانشناسی بگیرم دعا کنید منم گواهینامه بگیرم رانندگی کنم دعا کنید پسرمو وقتی میبرم دکتر بگه خانوم پسرتون دیگه نیاز ب عمل جراحی نداره دعا کنید شوهرم وضعش خوب بشه

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
2731

اون چیزی که تو دلمه خیلی خیلی زود درست شه و بهش برسم خیلی درمانده ام خودم خیلی دعاکردم نذرکردم امانشد شاید بادلهای شما مستجاب شد دعاکنین به خیرباشه و برام جورشه اون روز قطعابهترین روز عمرم میشه اشک شوق میریزم از بس برام دست نیافتنی

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
ازمون استخدامی قبول شم.ان شاالله همه به خواسته هاشون برسن

انشاا...اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2738
اون چیزی که تو دلمه خیلی خیلی زود درست شه و بهش برسم خیلی درمانده ام خودم خیلی دعاکردم نذرکردم امانش ...

انشاا...اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
خدا حوون میشه تا سال دیگه ازدواج کنم برم جایی که خانوادم نبینم خدایا خواهش میکنم .... میشه واسم دعا ...

انشاالله ولی چرا عزیزم تو از همه دلت پر تره

یه روز خوب میاد پس به چیزای خوب فکر کنیم

میشه برا خونه دارشونم صلوات بفرستین پسرم پنج سالشه هی میگه کاش خونه داشتیم با حیاط بزرگ توش دوچرخه سواری میکردم😢😢😢

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2706