2737
2739
  • اصلا ربطی به این سایت نداره هر کی شماره موبایل داشته باشه یه بسته میتونه بخره شما و اعضای خانوادت به هر کدوم یکی. اول لینک زیر رو بزن که خود حاجی برای تخفیف ایجاد کرده

سلام من میخوام بسته 5 تایی پودر ماشین لباسشویی سافتلن طلایی 500 گرمی رو از طریق تیماپ بخرم. اگه با همدیگه تیم ۲ نفره بشیم، میتونیم این کالا رو با ۱۴٪ تخفیف بخریم. برای اینکار لینک پایین رو کلیک کن. منتظرت هستم.

https://teamapp.app/s/II3sERbjp

بعد روی ثبت سفارش بزن و با وارد کردن شمارت و کد ارسالی به خطت در سایت ثبت نام کن و دقت کن قیمت این کالا تو سایت 32000 تومنه ولی برای این کالا کد تخفیف گذاشتیم که 22000 تومن بخرید. بعد یه بسته رو تایید میکنی . بیشتر از یکی بزنی تخفیف نمیده بعد آدرس بده و تایید کن. بعد که فاکتور صادر شد اون بالا زده کد تخفیف دارم اونجا کد تخفیف زیر رو وارد کن

Fofd

و دکمه اعمال رو بزن.با وارد کردن این کد هم ارسالت رایگان میشه هم ده هزار تخفبف میگیری و رقم نهایی میشه 22 تومن و در نهایت گزینه پرداخت در محل رو بزن و تایید کن . به مامور ما موقع تحویل 22000 بد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چند شده؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2728